Akşener: Ağlaya ağlaya gidecekler

0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hatay’ın Samandağ ilçesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte vatandaşlara seslendi.

“14 Mayıs’ta, gerçi Samandağ karar vermiş ama başkalarına da anlatın, bu harami düzeni attaya göndereceğiz. Anlaşılıyor, biraz ağlaya ağlaya gidecekler ama biz onlara karşı adil olacağız.” diyen Akşener, şunları söyledi: “Onlar bize adil olmadılar, ama biz onlara karşı adil olacağız. 14 Mayıs akşamı, Sayın Kılıçdaroğlu’nu alkışlarla o sandalyeye oturtacağız ve 13. Cumhurbaşkanı’nı inşallah Sayın Kılıçdaroğlu olarak seçeceğiz, Millet İttifakı’nın adayı olarak seçeceğiz.

Son olarak bir şey daha söyleyeyim; Sayın Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanı’mız. Sayın İmamoğlu ve Sayın Mansur Yavaş’a etkin, yetkili ve etkili birer başkan yardımcısı olarak onlara da oy vereceksiniz. Dolayısıyla bir şey daha rica edebilir miyim? Cumhuriyet Halk Partililer, gücenmeyin de yahu bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e alabilir miyim? Şöyle yapalım; Samandağ’da her aileden bir oy isteyeyim, var mısınız? O zaman Gökhan’ı seçiyorsunuz, Müge’yi mahcup etmiyorsunuz.

Evet, saygılar sunuyorum. Nice bayramlara bugünkü gibi beraberce erişelim inşallah ve inşallah gelecek bayrama Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcı’mla beraber geleceğiz buraya.”

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz