Aşkınızın hiç bitmemesi için yapmanız gerekenler!

1
Rabia Güner

Herkes sonsuza kadar mutlu olmak ister. Sevdiği insanla ilişkisi bitmesin diye çabalar. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizlere aşkınızın hiç bitmemesi için yapabileceklerinizden bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Aşkınızı canlı tutmak için yapabileceğiniz birçok yol var. Sizler de bunlar sayesinde sağlıklı bir ilişki yürütebilirsiniz. Peki, bu yöntemler neler? İşte sizler için derlediğimiz 3 tanesi…

Açık İletişim

Plaj için ücretsiz fotoğraflar

Sağlıklı bir ilişki yürütme noktasında açık iletişim oldukça önemlidir. Çünkü iletişim, sağlıklı bir ilişkinin adeta yapı taşı gibidir. Bu yüzden partnerinize korkularınızı, duygularınızı, inançlarınızı ya da düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyin.

Bunlar sayesinde birbirinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Aynı fikirde olmadığınızda bunu açıkça konuşabilmeniz gerekir. İletişim dediğimiz şey sadece dinlemekten ibaret değildir. Aktif bir dinleme, size mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşamanız noktasında oldukça destekler.

Ortak İlgi Alanları

Çift için ücretsiz fotoğraflar

Ortak ilgi alanlarınızı geliştirmeniz ilişkinizin hiç bitmemesi noktasında size fayda sağlar. Çünkü çeşitli konularla ilgili ortak görüşlerin olması ilişkide oldukça önemlidir. Bu ilişkinizin daha güçlü olmasına da yardımcı olur.

Bu sayede stresinizi de azaltarak, birbirinize olan yakınlığınızı artırabilirsiniz. Böylece ilişkiniz çok daha sağlıklı ve mutlu ilerler. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey ikinizin de ilgisini çekecek ortak bir aktivite belirlemektir.

Önem

Adam için ücretsiz fotoğraflar

İlişkide küçük şeylere önem vermek çok büyük bir önem taşır. Çünkü zamanla partnerinizin daha önce görmediğiniz huylarını ya da ihtiyaçlarını fark edebilirsiniz. Bu noktalara dikkat ederek ve önem vererek doğru bir şekilde yorumlamanız ilişkinizin gidişatı için gereklidir.

Eğer siz küçük detayları önemser ve özen gösterirseniz, daha mutlu bir ilişki sürebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Bu tip önerilerin çok faydası olmuyor hocam, çünkü yaygın kültürün sürekli işleyerek pekiştirdiği yanlış bilinenler doğru önerilerin doğru anlaşılmasına da engel oluyor. Bu yüzden bu tür içeriklerin devrim amaçlı bir manifesto niteliğinde olması gerekir. Popüler kültür aşk duygusunu hiç bir zaman asıl mecrasında ele alıp işlemedi çünkü.

    Aşkta cinsiyet yoktur, aşk cinsiyetçi bir duygu değildir, aşk sexsoloji malzemesi asla değildir, aşk menfaatten çok uzaktır, aşkta beklenti olmaz, aşk bitmez, aşkın sonu yoktur, aşk bilgiyle tefekkürle doğar ve büyür.

    Çocukluk aşklarında bilgi sadece görseldir, yanıltıcıdır, sahtedir ve asla mutlu sonla bitmez. Buna rağmen insanlar defalarca aşık olduğunu söylerler, aşkın muhatabı değişken değildir değişim kabul etmez aşk. Bir insana duyulan hayranlığın aşk sanılması sadece gerçekten de aşk duygusunun varlığını hatırlatmak içindir, yoksa bir insanın başka bir insana aşkı mümkün değildir, mümkün olması hakinde de bu bir saplantı ve sapıklıktır.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz