Aslan burcu insanına uygun 5 meslek!

0
Rabia Güner

Eğer siz de aslan burcuysanız ya da yakından tanıdığınız biri varsa, sizin için derlediğimiz bu mesleklere göz atabilirsiniz. Çünkü meslek seçimleri bazen çok zorlayıcı olabilir ve kendiniz ya da sevdikleriniz için en uygun mesleği seçmek güçleşebilir. Gelin, aslan burcu insanına uygun 5 mesleğe yakından göz atalım!

Yönetici

Bir aslan burcunun aksi bir mesleğe yönelmesi imkansız çünkü yönetimde söz sahibi olmayı seven bir burçtur. Elbette bir yönetici olarak başarısına başarı katabilir. Altında birçok personelin çalıştığı ve son sözün onda olduğu bir işte çalıştığında, bir ömür mutlu bir şekilde yaşayabilir.

Moda tasarım

Aslan burcunun yönetmeye olan tutkusu bir kenara, sanata da büyük bir yatkınlığı vardır. Zevkli ve yetenekli bir aslan burcu insanı moda tasarıma yöneldiğinde çok başarılı olabilir. Binlerce insanın hayran kalacağı işlere imza atabilir. Ne de olsa yaratıcılık aslanın işi, diyebiliriz.

Fotoğrafçılık

Aslan burcu insanı birçok kişinin görmediğini görür. Bu nedenle onların yapabileceği mesleklerden biri fotoğrafçılık olabilir çünkü bakış açılarının farklılığı onları son derece başarılı kılar. Onları farklı kılan şeylerden biri de şüphesiz “göz”leridir ve bu anlamda görenleri kendine hayran bırakacak fotoğraflar çekebilir.

Oyuncu

Aslan burcu insanı gösterişi, şanı ve şöhreti kesinlikle sever. Eğer karşınızdaki aslan, yönetici bir özelliğe sahip değilse, sorun değil. Çünkü kesinlikle oyunculuk ve sahne işleri ona göredir. Aslan burcu önde olmayı ve parlamayı sevdiği için çok da güzel rol yapabilir, başarı şansı oldukça yüksektir.

Organizasyon yönetimi

Aslan burcu, kısa sürede birden fazla pratik fikri hayata geçirebilir ve birçok organizasyonu yönetebilir. Pratik zekalarına sanatsal yönleri de eklendiği zaman onlardan iyisi yoktur. Organizasyonlar hem kusursuz hem de eğlenceli olur. Ancak organizasyonun başında yalnızca kendileri olursa tabi, çünkü yönlendirilmekten hoşlanmazlar.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz