Aslan burcunun gönlünü fethetmek için öneriler!

0
Rabia Güner

Aslan burçları egonun diğer adı olarak bilinir ve gönüllerini kazanmak da kolay değildir. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için aslan burcunun gönlünü fethedecek bazı öneriler derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Eğlence ve Mantık Bir Arada

Zeki insanların en belirgin 8 özelliği – İndeks İletişim

Aslan burcu hayat doludur ve ona ayak uydurabilmek biraz çaba ister. Bu nedenle eğlenceli ve sosyal biri olduğunuzu ona göstermelisiniz. Aynı zamanda dış görünüşün de oldukça önemli olduğunu atlamamak gerekir. Lider ruhlu aslan yanında da kendisi gibi gösterişli birinin olmasını ister. Bu yüzden hem kendinizi geliştirmeli hem de görünüşünüze önem vermelisiniz.

Kedi Gibi Sokulsun Yanınıza

Sarılmanın insan üzerindeki psikolojik etkisi nedir?

Aslan burçları dikkat çekici ve karizmatik biri olarak flörtöz bir imaj çizmeye yatkındır. Fakat kendini aşkın sıcak kollarına bırakırsa, sadık bir aşığa dönüşür. Eğer bir aslan burcundan hoşlanıyorsanız ona kendinizi nasıl gösterdiğinize dikkat etmelisiniz çünkü o da kendisini size öyle gösterecektir. Bu yüzden dürüst olmaktan geri kalmayın.

Yaşama Sevinciyle Sarsın Sizi

Aklınızdaki sevgiliyle gerçekteki aynı mı?

Aslan burcunun içi içine sığmaz. Bir de aşık olurlarsa yaşama sevinçleri iki katına çıkacaktır. Tatlı ve keyifli anlarla dolu zaman geçirirsiniz. Bu yüzden eğlenceli planlar yapmanız onu oldukça etkileyecektir. Eğer onun yanında olur ve onunla ilgilenirseniz gözü sizden başkasını görmeyecektir. Bu sayede bir aslan burcuyla olma heyecanı ve aşkın büyüsü adete sizi sarıp sarmalayacaktır.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz