Astroloji dünyasının en mükemmel 3 çifti!

0
Rabia Güner

Bazı burçlar, öyle uyumludur ki adeta sonsuz bir aşk çemberinin içerisindedir. Biz de bu noktadan yola çıkarak astroloji dünyasının en mükemmel 3 çiftini konu aldık. Gelin, yakından göz atalım!

İkizler- Terazi

İkizler burcu çok yönlüdür. Değişken, meraklı ve rasyonel düşünebilen bir burçtur. Terazi burcu ise sosyal çevresi geniş, uyumlu, zarif ve kibar bir burçtur. İkisi de hava burcu olan ikizler- terazi birbirleriyle oldukça uyumludur ve birbirlerini tamamlama noktasında mükemmeldir. Sosyallikleri, entelektüel bakış açıları ve iletişim odaklı yaşam tarzları onları eşsiz kılar. İki tarafta ilişki içerisinde birbirini darlamaz. Birbirlerine her konuda adil davranırlar. İkizlerin değişken yapısına dengeli Terazi çok iyi bir uyum sağlar. El ele verdikleri zaman girip çıkmadıkları ortam, başaramadıkları iş kalmaz.

Koç – Yay

Koç burçları canlı, cesur ve çocuksu özellikleriyle öne çıkar. Yay burcu ise dobra, samimi, çoşkuludur. Bu iki burcun kafa kafaya verip de çözemediği hiçbir konu yoktur. İkisi de ateş grubundadır. Maceraperest olan yay, girişimci koç ile bir araya geldiğinde enerji ve verim hep zirvededir. İkisinin de açıksözlü oluşu, ilişkilerinde sırlara, gizemlere ve yalanlara yer bırakmaz.

Boğa – Oğlak

Boğalar sakin, keyfine düşkün, garantici özelliklere sahiptir. Oğlaklar ise ağır başlı, olgun, tutarlı, temkinli ve sorumluluk sahibi insanlardır. Nadiren ters düşseler de mükemmel çift olma potansiyelleri çok yüksektir. Oğlak biraz darlayıp sıkılabilir ve tembel ruhlu boğayı bu durum bezdirebilir. Fakat bunların hepsi her ilişkide olacak şeylerdir. Genel anlamda bakıldığında ikisinin de hayata bakış açıları, yapıları, ihtiyaçları birbirine çok benziyor ve aynı oranda da gelecek vadediyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz