Bahçeli’den ‘Kör Niko’ açıklaması.. Türkiye’nin gündeminin öne geçti, ben de ona yanıyorum

0
devlet bahçeli

MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli, partililer ile genel merkezde bayramlaştı. 16 Nisan’da yapılan referandum sonrası çıkarılması gereken uyum yasalarına destek vereceklerini açıklayan Bahçeli, şunları söyledi :

Bizlerden ayrılmış olanlar veya ayıklanmış olanların nasıl bir yol izleyecekleri onların bileceği iştir. Önümüzdeki günlerde millet olarak göreceğiz.

Çanakkale’de şehitliğinde adaletle alakalı bir toplantının yapıldığı dönemde CHP’li bazı partililerin çilingir sofrası kurduğuna dair basında bazı iddialar oldu. Türkiye’de şehitlerimizin bulunduğu herhangi bir alanda çilingir sofrası kurulmasını doğru bulmamaktayız.

Herkes her yerde içki alabilir ama bu şehitlerimizn mekanında değil, meyhanede olmalıdır. İstanbul’da çok sayıda tarihi meyhane vardır, bunlarda biri de Kör Tiko’dur, Nikodur. Dilimin sürçmesi yerini bilmememdendir. Türkiye’nin gündeminin öne geçti, ben de ona yanıyorum.

Belirli çevreler saat 6’dan sonra rakı başladıklarında nerede ne olduğunu bilir. Meyhaneyi akşam mekan tutanlar sazlı sözlü eğlenceye de girebilirler. Koro olduğu gibi solo da şarkı okunabilir.”

 

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz