Balık burçlarını hayata bağlayan 3 şey!

0
Rabia Güner

Balık burçlarının hayatla olan bağları zayıftır çünkü depresif yapıları ve hayal dünyaları onlar için yeterlidir. Fakar onları da hayata bağlayan şeyler vardır. Gelin bunlara yakından göz atalım!

Aşk

Romantizm Sevenler İçin Kısa Aşk Sözleri - Muhiku

Balık, aşka en düşkün burçtur. Sevdikleri zaman oldukça mutlu ve pozitif bir havaya bürünürler. Flörtlerini gün içinde sık sık arar. Saatlerce romantik sohbetler etmekten hoşlanır. Yüzlerinden gülümseme asla eksik olmaz ve heyecanlarını görmemek mümkün değildir. Bu aşkın büyüsüne kendilerini adeta kaptırırlar. Sırf aşk için bile dünyanın yaşanabilir bir yer olduğunu düşünürler.

Kitap

Kitapyurdu ve İdefix'e Göre Türkiye'de En Çok Satan 25 Kitap

Balık burcu kitap okurken adeta o dünyanın içine çekilir. Kitap okumak onları son derece mutlu eder. Edebiyat, balık burcunun kendini en iyi ifade ettiği alanlardan biridir. Okumayı sevmenin yanı sıra yazmayı da severler. Bu okuma ve yazma ile birlikte hayata daha sıkı sarılırlar. Bu yüzden de genelde kitapları yanlarından eksik etmezler.

Fimler

10 Soruda patlamış mısır çatlağı – Gerçek Hayat

Sinema balık burçları için oldukça önemlidir çünkü onları hayata bağlayan nadir şeylerden biridir. Sinema onlar içi adeta hayal dünyalarının bir yansımasıdır. Sıkıldıklarında, üzüldüklerinde, mutlu olduklarında filme sarılabilirler. En fazla ilgilerini çeken ise romantik komedidir. Genelde karakterlerle kendilerini özdeşleştirmekten de geri duramazlar.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz