Balık burcunun asla anlaşamadığı 3 burç!

0
Rabia Güner

Her burcun anlaşmakta zorlandığı bazı burçlar vardır. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için balık burcunun asla anlaşamadığı üç burcu derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Kova

Affetmek | Sen ve Ben Dergi

Balık burcu, romantiktir ve yüksek hayal gücüne sahiptir ama kova burcu açık sözlü, rasyonel ve özgür ruhludur. Bu yüzden birbirlerini anlama noktasında oldukça çaba göstermeleri gerekir. Kova burcunun açık sözlü ve gerçekçi yapısı, balık burcunun hassas kalbini yerle bir edebilir. Kova burcunun özellikleri onu birine bağlanmaktan iterken, romantik balık burcu bu duruma fazlasıyla içerlenir ve birbirlerini üzmeleri kaçınılmaz olur.

Aslan

Affetmek vektörler | Affetmek vektör çizimler, vektörel grafik |  Depositphotos

Balık burçları oldukça naiftir ve onun dilinden ancak duygusal burçlar anlayabilir. Aslan burçlarının hayat dolu, keyfine düşkün hallerini balık burcu anlamsız bulabilir. Aslan burcu da lider özellikleri ve göşterişli doğaları ile balık burcunun fedakar doğasını anlamakta güçlük çeker. Bu yüzden sık sık çatışan iki burç, genelde birbirlerinden uzak durmayı tercih eder.

Oğlak

Hombre triste tratando de presentar su corazón a la mujer rechazando su  regalo. amor no correspondido, unilateral o rechazado. personajes de  dibujos animados masculinos y femeninos aislados | Vector Premium

Balık burçları değişken koşullara uyum sağlayabilen idealist ve yaratıcı bir burçtur. Fakat oğlakların çalışkan, disiplinli ve sorumluluk sahibi hallerini bazen aşırı bulabilirler. Bu konuda acımasız olan oğlak burcu, balık burcunu incitmekten hiç çekinmez. Bu yüzden de bu iki burcun birbirleriyle anlaşması bazen çok kolay bazen ise aşırı zordur. Yine de balıkların, kova ve aslana göre oğlaklarla daha iyi anlaştığı söylenebilir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz