‘Ben ilişki insanı değilim’ diyen 3 burç!

0
Rabia Güner

Bazı burçlar bu dünyaya adeta birbirini tamamlamak için gelmiştir. Bazı burçlar ise ‘ben ilişki insanı değilim’ demek için! Biz de sizlere ilişki yürütemeyen, yalnızlığı tercih eden, ilişkinin onlara göre olmadığını düşünen burçları derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Koç

Koç burçları için bir ilişkinin en iyi zamanları iki tarafın da birbirini tanımaya başladığı zamanlardır. Fakat bu dönem çok hızlı geçen bir dönemdir. Koç, biriyle bir ömür geçirmek değil, yeni birini tanımanın zevkini deneyimlemek ister. Bu anlamda da bekarlar listesinin başını çeker. Tutku gezegeni Mars tarafından yönetilen koçlar, romantizme de eğilimlidir fakat ilişkinin heyecanı azalırsa bunlar da yok olacak ve koç oradan ayrılacaktır.

Koç Burcu – Lucky Culture

İkizler

İkizler burcunun hayat dinamiği değişimdir ve değişim olmadan yapamazlar. Onları hayata bağlayan yeni kişiler ve yeni olaylardır. İkizler yeni insanlarla tanışmaktan, insan içine karışmaktan oldukça zevk alırlar. Bu açıdan da ilişkileri oldukça kısa sürer. İş flörtleşmeye geldiğinde ondan iyisi yoktur ama ilişki biraz ciddileşirse onu göremezsiniz. Eğer bu ışıltılı hayatından vazgeçip, durulmaya niyetleri yoksa ilişkilerinde bir ayı bile deviremezler.

İkizler Burcu – Lucky Culture

Yay

Yay burcu özgürlük ve maceracı ruhu temsil eder. Keşifçi bir doğası vardır ve seyahat edip, yeni deneyimler kazanmaya bayılır. Uzun süreli ilişkiler onları daraltır ve kendilerini sıkışmış hissetmelerine neden olur. Bu huzursuzluk da onları ilişkiden kaçmaya zorlar. Bağımsızlıklarını kaybetmek istemezler. Eğlenmek ve hayatı içlerinden geldiği gibi yaşamak isterler. Kendileri ile kafasına eseni yapacak, dünyanın bir ucuna gidecek birini bulmadıkça ilişki yürütemezler.

Yay Burcu – Lucky Culture

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz