Benzersiz evler için ipuçları!

0
Rabia Güner

Evimiz en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri olarak özeni hak ediyor. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için bazı ipuçları derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Mutfakta eğilip bükülmeden vakit geçirmeniz mümkün

hafele

Kuru gıdalarınızı ve şişelerinizi geniş ve konforlu alanda depolayabilirsiniz. Örneğin Hafele Convoy Premio boy kiler sistemi, tasarıma sahip bir ürün olarak bunu mümkün kılıyor. Zarif bir görünümün yanı sıra kalitesiyle de oldukça göz dolduruyor. Üstelik kaydırmalı tabanı ve cam bordürlü rafları sayesinde de rahatsız edici sesler çıkmıyor. Sepet yüksekliklerini de ayarlayabiliyorsunuz.

Banyoda keyifli bir kişisel bakım

hafele

Yine Hafele harika bir ürün ortaya koyarak banyoda kolaylık sağlıyor. Bu ayna, duş alırken ayna buğu yapmıyor ve LED aydınlatmaları ile işlevsel bir atmosfer yaratıyor. Ayrıca dekoratif olması ve hoparlör görevi görmesi de onu tercih edilebilir kılıyor. Bu akıllı banyo aynalarındaki bluetooth desteği sayesinde mobil cihaza da bağlanıyor. İhtiyaçlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz bu aynanın dokunmatik tuşları da var.

Giyinme alanında düzen ve işlevsellik bir arada

hafele

Giyinme alanını ve gardıroplarda yüksek alanları akıllıca değerlendirebilirsiniz. Bunu sağlayan asansör sistemi ile birçok kolaylık yakalayabilirsiniz. Hafele’nin bu ürünü kırışmaması gereken kıyafetleriniz için oldukça etkili çözüm sunuyor. Konforlu bir kullanım sunan ürün hoplayıp zıplamanın ve taburenin de önüne geçerek birçok alternatif seçenek sunuyor.

Kaynak: Vogue

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz