Birbirinden kullanışlı 3 gardırop modeli!

0
Rabia Güner

Gardıroplar zamanla değişti, gelişti ve çok daha kullanışlı hale geldi. Biz de sizler için birbirinden kullanışlı gardırop modellerini derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Dekorex

Dekorex MNT-517 Beyaz Beş Kapaklı Iki Çekmeceli Gardırop Fiyatı

Evimizde, yükü en çok saklayan eşyalardan biri de gardıroplardır ve oldukça da kullanışlıdır. Birçok modeli vardır. Bu modellerden biri olan Dekorex gardıroplar da güzel, şık ve dayanıklıdır. İç kısmını dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Beklentileri tam anlamıyla karşılayan bu modelde kapaklar birbirini engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Odaya estetik bir hava katan bu gardırobu çok beğeneceksiniz! Ürünü internetten kolaylıkla bulabilirsiniz.

Zenio

Zenio Side 6 Kapak 2 Çekmece Aynalı Gardırop - Beyaz | www.zeniomobilya.com

Aynalı, şık ve kullanışlı bir dolaptır. Şık ve sade bir dizaynı tercih edenler için bu model oldukça idealdir. Yeterli depolama kapasitesine sahip olması onu son derece tercih edilebilir kılar. Kolay kurulabilir bir gardırop modelidir. İnsan sağlığına dosttur ve kanserojen içermez. Ürünü internetten kolaylıkla bulabilirsiniz.

Samira

Samira 3 Kapılı Sürgülü Aynalı Gardrop Elbise Dolabı - Tamamı MDF :  Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Gardırop şık bir dizayn ile hazırlanmıştır. Eşyalar için oldukça geniş bir kullanım alanı sağlar. Boy aynası ile şık bir tasarım yakalanmıştır. Ray sistemi sayesinde kapaklar sorunsuz açılır ve kapanır. Dayanıklı bir üründür. Sağlık dostudur. Evinize farklı bir hava katacak bu modeli, internetten kolaylıkla bulabilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz