Boğa erkekleri hakkında bilinmesi gerekenler

0

Genellikle çevredeki en mantıklı insanlardan biri olarak bilinen Boğa erkekleri türünün tek örneğidir. Çalışkan, gayretli ve hedeflerine, hırslarına ve sevdiklerine çok bağlıdırlar. Boğa erkeğinin temel özelliklerini bilmek, arkadaş olmak, işe almak veya onları potansiyel bir ortak olarak görmek istiyorsanız her zaman yardımcı olacaktır. 

Gerçekçi yaklaşım

Bu burçtaki erkeklerin hayata çok gerçekçi bir yaklaşımı var. Tüm fantezilerinin gerçekleşebileceği hayali bir alanda yaşamaktan hoşlanmazlar. Gerçekçi ama büyük hayaller kurmanın önemini biliyorlar.

Beklentiler

Bu erkekler partnerlerinden veya yakınlarından fazla bir şey beklemezler. Birinden onlar için ayı almasını istemenin bir anlamı olmadığını biliyorlar. Bunun yerine, diğerlerinin sadık, güvenilir olmalarını ve ilişkilerini sürdürecek şeyler yapmalarını beklerler.

Düşünme süreci

Boğa erkekleri çok düşüncelidir. ‘Seni seviyorum’ veya ‘Senden nefret ediyorum’ gibi önemli bir şey söylemeden önce çok düşünecekler. İkincisini kullanmaktan kaçınacaklar çünkü bu sözlerin ne kadar acıtabileceğini biliyorlar.

Bağlılık

Boğalar, sürü arasında en sadık burçlardan biridir. Bu adamlar her zaman arkanda olacaklar ve seni aldatmayı asla akıllarına bile getirmeyecekler. Sevdiklerine bağlılık yemini ederler.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz