Burçlar ilişkilere nasıl bakıyor…

0

Burçlarla ilgileniyorsanız, hangi burcun ilişki içerisinde nasıl davrandığı ya da ilişkiye nasıl baktıkları sizin için önemli olabilir. Gelin, bazı burçlara bu noktada yakından göz atalım…

Boğa

Boğa bir kez bir ilişkiye yerleştikten sonra, her şeyin her zaman aynı kalmasını ister. Değişime direnirler (ayrılık dahil) ve bu inatçılık bazen geri tepebilir. Boğa her zaman aşka inanır ama ona asla korkusuzca yaklaşamaz. Herhangi birini aşmaları uzun zaman alır.

Oğlak

Bu işaret genellikle geçmişe ve ne olabileceğine odaklanır. Bir ayrılıktan sonra kendilerini hırpalarlar ve ilişki boyunca farklı yapabilecekleri her şeyi düşünürler. Bir Cappie’nin birinin içeri girmesine izin vermesi uzun zaman alır ve bunu bir kez yaptığınızda, kalp kırıklığı bu özenle inşa edilmiş güveni paramparça edebilir.

Akrep

Akrep burcuna katlanan herkes bir ödülü hak eder. Herkesin bildiği gibi en hassas ama zor burçlardan biridir. İş kalp kırıklığıyla baş etmeye geldiğinde, bir Akrep tüm bu duyguları unutmaz ve beyninin arkasında depolar. Bu normal rutini sürdürürken tek düşündükleri eski sevgilileridir. Bu yüzden biraz zaman ayırıp bu duygularla yüzleşmek en iyisi olabilir. 

Kova

Bir Kova için insanlarla yakın bağlar kurmak zordur. Bu nedenle, bir sevgili içeri alındıktan sonra ilişki yürümediğinde, duygusal gücü korumak zor olabilir. Bir Kova dışarıdan iyi görünse de, içeriden yas tutar ve üzüntüyle kaplanır.

İkizler

Bazıları bir İkizler’in bir ayrılığı en iyi şekilde idare ettiğini iddia edebilir, ancak belki de ciddi ilişkilerden kaçındıkları için ilişkilerden korkuyorlar. Bunun yerine, bağımsız kalmayı ve fazla yüklenmemeyi severler. Belki de bu, aşkın kendilerini bağlı hissetmelerine neden olacağından korktukları içindir. Yine de, bu duvarları bir kez indirdiklerinde ve işe yaramadığında, bu burcun sıradan bir ilişkiden daha derin bir şey denemesi zor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz