Burçlar insanlara ne kadar güveniyor?

0

Boğa burcu

Bu burç çok şüpheci. İnsanların kendi çıkarları için yalan söyleyebileceğini düşünürler ve bunu çoğu zaman yaparlar. Boğa ruhları, insanların yarı gerçeği söylediğine ve kimseye inanılamayacağına inanır.

Başak burcu

Bu insanlar sadece kendilerine güvenen mükemmeliyetçilerdir. Kimsenin bir görevi onlar gibi tamamlayamayacağını düşünüyorlar. Kimseye güvenmemeyi tercih ederler, belki nadiren…

Akrep burcu

Akrepler dünyanın güvenilir insanlara sahip olabileceğine inanırlar ama asla güvenebilecekleri kimseyle karşılaşmazlar. Kimsenin onlara doğru davranmadığını ve insanların diğer kişinin duygularını düşünmeden hikayeler uydurup yalan söylediğini düşünüyorlar.

Oğlak burcu

Oğlaklar, diğer kişide en iyisini görmektense en kötüsünü görmeyi tercih eder. Hayal kırıklığına uğramaktan hoşlanmadıkları için her zaman iyi bir savunma duygusuyla korunurlar. Her türlü beklentiyi sürdürmekten korkarlar, bu yüzden güven onlar için ender bir şeydir. Sana güvenseler bile, asla %100 olmayacak.

Kova burcu

Bu burç incinmekten çok korkar. Bu riski göze alamazlar. Bu yüzden kalplerini etraflarındaki insanlara çok nadiren açarlar. Kendilerini kimsenin buna değmediğine ikna etmeye çalışıyorlar.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz