Eğer evlilik düşünüyorsanız bu erkeklere dikkat edin!

0

Kadınlar ‘birini’ bulana kadar pek çok kötü randevuya çıkarlar ve bazen bir ruh eşi için yanıp tutuşan arzu, yanlış yöne bakmamız için yeterlidir. Bu, değerinizi bilmeniz ve asla bundan daha azına razı olmanız gerekmediğinin bir hatırlatıcısıdır. Bununla birlikte, size doğru davranan bir erkek bulmak için flört dünyasındaki tüm bu kırmızı bayraklarda gezinmek zor olabilir. Bazı erkekler, yıllarca flört etmekte kesinlikle iyidirler. Ancak tam bir evlilik insanı olsanız bile, bu adımı teklif etmek için atmazlar.

Bir sürü eski sevgilisi olan

Bu tam olarak onun bir avcı olduğu anlamına gelmez. Aslında, tam tersi anlamına gelebilir. Hepimizin geçmiş ilişkileri olsa da, onun sayabileceğinden daha fazla eski sevgilisi varsa, bu onun bağlılık konusunda en kararlı kişi olmadığını gösteren büyük bir işarettir. İnsanlar değişebilse de, burada genellikle bir uyarı görevi görmesi gereken ortak bir payda vardır. Bu onun bir bağlılık fobisi mi yoksa bir dolandırıcı mı olduğu anlamına gelir. Hala eski sevgilisine takılıp kalmadığından da kaçınmalısın.

İlişki hakkında konuşmayan

Rahatsız oluyorsa ya da ilişkinin geleceği hakkında konuşmaktan ya da çatışmadan doğrudan kaçınıyorsa, muhtemelen hala bekar olmak istiyor ya da kimliğini henüz tam olarak keşfetmemiş demektir. İlişki hakkında konuşmayı reddetmesine izin verirseniz, ona kontrolü ve herhangi bir fedakarlık veya taviz vermeden istediği hayatı yaşayabileceği mesajını vermiş olursunuz. 

Sizi dışarı davet etmeyen

Bir erkek, geleceğinde evlenmeye yetecek kadar kalacağını düşünüyorsa, arkadaşları ve ailesi de dahil olmak üzere seni dünyaya göstermekten heyecan duyacaktır. Bağımsız alan istemek iyidir, ancak sizi tanıştırmaktan veya sizi parti ortamına götürmekten kaçınıyorsa, bu aslında sizi sakladığı anlamına gelir ve bundan daha fazlasını hak ediyorsunuz. Hile yapmak ya da sadece kardeşleriyle her zaman sensiz çıkmak istemek, ikisi de harika bir işaret değil.

Yolculuk tutkunu

Sürekli seyahat etmek isteyen bir erkek çekici olabilir, ancak aynı yaşam tarzını sürdürmek veya tek bir yerde kalmanızı gerektiren bir iş yapmak istiyorsanız, ilişki yürümeyebilir. Genellikle, seyahat bağımlılığı, yerleşme arzusunun olmaması anlamına gelir. Bir yere bağlı kalamıyorsa, hayatının geri kalanında gerçekten tek bir ortağa bağlı kalabilir mi? 

İşkolik

Geçim kaynağınız konusunda tutkulu olmak kötü bir şey değil, ancak bunu hayatınızdaki herhangi bir şeye, özellikle bir ilişkiye öncelik verdiğinizde, bu etik çok çalışmaktan takıntılı hale gelebilir. Her zaman kariyerini düşünüyorsa ve sürekli telefonunda veya bilgisayarında iş yapıyorsa, muhtemelen kariyerine seninle bir gelecekten daha fazla yatırım yapmıştır.

Mükemmeliyetçi

Mükemmeliyetçiler de genellikle kontrol manyağıdır. Sadece barınmaları, yiyecekleri, giyecekleri ve rutinleri konusunda değil, aynı zamanda partnerleri konusunda da titizdirler. Hepimiz insanız ve kusurlarımız var, bu yüzden bu temel gerçeği anlayamayan bir ortağa sahip olmak saygı görmemenizi sağlayacaktır. Hala hayalindeki kadının orada olup olmadığını veya seninle yetinmek zorunda olup olmayacağını merak ediyor olabilir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz