Elinizden düşürmeden okuyacağınız kitap önerileri!

0
Rabia Güner

Kütüphanenizdeki kitaplar tükendi ve yeni kitapların arayışına mı düştünüz? Biz de bu noktadan yola çıkarak sizlere elinizden düşürmeden okuyacağınız kitap önerileri derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Yuval Noah Harari – Sapiens: Grafik Tarih

Sapiens: Grafik Tarih 1 & İnsan Türünün Doğuşu - Yuval Noah Harari |  kitapyurdu.com

Yuval Noah Harari, eserleri büyük ilgi gören bir yazardır. Sapiens ise dünyada öne çıkan kitaplar arasındadır. Bu kitap sayesinde insanlık tarihine daha yakından bakabileceksiniz. Harari, binlerce yıl önce ne olduğunun ama gerçekten ne olduğunun cevabını aramaya çalışıyor.

İnsanlık avcı- toplayıcı dönemden, yerleşik tarım dönemine geçiyor ve birçok şeyi evcilleştiriyor. Yaşamı evcilleştiren insan aynı zamanda adaletsizlere ve kötülüklere de adım atmaya başlıyor!

Sarah Jio – Londra’dan Sevgilerle

Londra'dan Sevgilerle (Sarah Jio) - Fiyat & Satın Al | D&R

Bu kitapta kalbi kırık bir kadının hikayesi anlatılıyor. Zorlu geçen bir boşanma sürecinin sancılarıyla mücadele eden Valentina, annesinin ölüm haberiyle iyice savrulur. Annesinin mirası ‘Kitap Bahçesi’ adında bir kitabevidir.

Bu kitabevi Valentina’yı bir hayli etkiler ve birçok süprizler içerir. Fakat sorunlar peşini burada da bırakmayacaktır. Yazarın yeteneğinin ve dokunaklı hikayenin hayat bulduğu bu kitabı bir solukta okuyacaksınız.

Gülseren Budayıcıoğlu – Hayatın Sesi

yeni çıkan kitaplar

Ünlü psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu, bu kitabında çarpıcı insan hikayelerini konu alır. Huysuz olan bu hayatın, onunla mücadele etmeyi sürdürdükçe nasıl da değişeceğini okuyucuya sunuyor.

Bu anlatılarında insan yaşamından ve kendisinden yola çıkan yazar, her yaştan okuyucuya hitap ediyor. Bu kitabı siz de okurken kendinizden bir şey bulacaksınız.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz