Erdoğan, katıldığı bir televizyon programında rahatsızlandı..

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal 7-Ülke TV ortak canlı yayınında gündeme ilişkin soruları cevapladı. Yayında rahatsızlık geçirdi. Bu sebeple canlı yayına bir süre ara verildi.

Aranın ardından konuşan Erdoğan, “Bugün yoğun kampanya çalışmaları vardı ve bu kampanya çalışmaları sebebiyle de midemi ciddi manada üşütmüşüm. Bir ara acaba programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye düşündüm. Artık söz verdik gideceğiz. Bu yoğun mesai içinde bizde zaman zaman böylesi durumlarla karşılaşıyoruz. Sizlerden ve seyircilerimizden helallik diliyorum.” dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlığının gayet iyi olduğunu belirterek geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür etti.

Twitter hesabından yazan Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlığı gayet iyidir. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyoruz.” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da “Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” paylaşımında bulundu.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz