Erdoğan’dan videolu doğum günü teşekkürü..

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün İstanbul’da doğum gününü kutlayan vatandaşlara, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından teşekkür etti. Erdoğan, “Doğum günüm vesilesiyle dualarını esirgemeyen, tebriklerini gönderen tüm vatandaşlarıma gönül dolusu teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Twitter hesabından 56 saniyelik bir video paylaşan Erdoğan, şunları söyledi: “Muhterem büyüklerim, değerli kardeşlerim; bugün doğum günüm münasebetiyle yaptığınız dualar ve gönderdiğiniz mesajlar için hepinize teşekkür ediyorum. Her duanın, her mesajın bende özle bir yerinin olduğunu özellikle bilmenizi isterim. Allah hepinizden razı olsun. Mevlam hepinize sağlıklı, huzurlu ve millete adanmış bir ömür nasip etsin. Mevlam hepinize ömrünüzün her anını iyilik, güzellik ve doğruluk yolunda harcamayı nasip etsin. Hepiniz saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Kalın sağlıcakla.”

63 yaşına giren Erdoğan için bugün İstanbul Kısıklı’da bir gurup vatandaş tarafından kutlama yapılmıştı. Mabeyn Köşkü’nün girişinde ise ‘Evet’ yazılı dövizler taşıyan gençler, “Allah uzun ömürler versin yazılı” pankart açmıştı. “Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek” şarkısını söyleyen gençlere Erdoğan ajanda dağıtmıştı.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz