Erkeklerin yakından takip ettiği burçlar!

0
Rabia Güner

Erkekler bazı burçları yakından takip ediyor. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için erkeklerin yakından takip ettiği burçları derledik. Gelin, birlikte göz atalım!

Terazi

Bakımlı Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret

Dış görünüş son derece önemlidir ve erkeklerin de ilk dikkat ettiği şeylerden biridir. Saçlar, tırnaklar ve dişlerin bakımına oldukça dikkat ederler. Hatta elbisenin nasıl durduğu, parfümün kokusu ve makyajı bile dikkat çeken unsurlardan biridir. Bunların hepsi tepeden tırnağa bir bütün oluşturur. Bu yüzden de bakımlı terazi kadınları hep bir adım öndedir.

Akrep

Akrep kadınları oldukça gizemlidir ve merak duygusunu harekete geçirir. Bu bir akrep kadını için en büyük yemlerden de biri olabilir. Gizemli bakışları daima etrafı süzer. Sonra karşısındaki insanın oltaya gelmesini bekler. Bazen şapkasının altından bir gülücük atar ve bunu ne için yaptığını bile anlamak mümkün değildir. Bu sebeplerle akrep burcunun ulaşılmaz, karanlık hali, onun girdiği her ortamda dikkat çeken biri yapar.

Koç

Özgüvenli kadınların özellikleri nelerdir?

Koç son derece öz güvenli bir burçtur. Ayakları yere sağlam basar. İstediği şeyleri elde etme konusunda kararlıdır. Cesur olduğu her halinden belli olan koçlar, eteğindeki taşları çekinmeden döker. Bu güçlü kadın, çoğu erkeğin de ilgi odaklarından biri haline gelir. Fakat onun hızına yetişmek de pek mümkün değildir. Bu yüzden de yalnız kaldıkları anlar olabilir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz