Eski sevgilisiyle arkadaş kalabilen 2 burç!

0
Rabia Güner

Bazı burçlar sevgilisinden ayrıldıktan sonra arkadaş kalmaya karar verebiliyor. Biz de sizler için bu burçları ele aldık. Gelin, yakından göz atalım!

Terazi

Erkek ve Kadın Arkadaş Olabilir mi?- Kadin.com

Terazi burçları ister 10 yıllık sevgilisi olsun, isterse de 40 yıllık eşleri olsun, sevgili kalabilir. Hatta nikaha iki gün kala nişanı atmış olsunlar, kimseyle kötü olmayı tercih etmez. Trip atabilir ama yine de medeniyete önem verir. Kavgaya tutuşmak, mal tartışmasına girmek ya da düşman olmak ona göre değildir çünkü tercih etmez. Kin tutamadığı için ılımlıdır. Olayları dengelemek için çabalar. Onlar huzurun insanıdır ve eğer aşk bittiyse ne yapabilir? Bu arkadaşlıklarına da engel değildir ya!

Kova

Erkek ve Kadın Arkadaş Olabilir mi?- Kadin.com

Kova burcu insanları rasyonel düşünen insanlardır. Kimsenin arkasından iş çevirmeye ya da entrika çevirmeye gerek duymaz. Ayrıldığı sevgilisinin arkasından konuşmak ya da kötülük yapmak ona göre değildir. Eğer ona yanlış yapıldıysa gurur yapar ve içine atar. Dışarıdan bunu fark etmek zordur. Kimse için üzülüp ağlayacak kadar yufka yüreğe sahip değildir. Kendi yoluna bakmayı daha mantıklı bir karar olarak görür ve tek yaptığı ayrılık hesaplaşması olarak kalır. Arkadaş da kalabilir. Onun dünyasında her şey mümkündür!

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz