Evinizi daha sürdürülebilir kılmanın yolları!

0
Rabia Güner

Evlerimiz en çok zaman geçirdiğimiz alanlardan biridir ve kullanışlı, rahat, sürdürülebilir olması çok önemlidir. Biz de sizler için evinizi daha sürdürülebilir kılmanın bazı yollarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Ferah Ortamlar

Ferah Genç Odası Modelleri, Çocuk Odası Tasarım, Çocuk Odası

Daha sürdürülebilir bir ev için öncelikle tüketim alışkanlıklarımızı gözden geçirmemiz gerekir. Çünkü farkında olmadan evi kalabalık bir atmosfere çevirerek, ferahlığından uzaklaştırıyoruz. Bu yüzden evi daha az parçalarla dekore etmek önemli bir konu haline geliyor. Az ve öz tercihler hem cebinize hem de evinize ferahlık ve sürdürülebilirlik getirecek!

Dönüşüm Dokunuşları

Küçük Genç Odaları için Modüler Genç Odası Dekorasyonları - Dekoloji - Ev  Dekorasyon Fikirleri Blogu

Eğer evinizde ve odanızda artık eskimiş ve kullanılmaya elverişsiz eşyalar varsa bunları değerlendirebilirsiniz. Yeniden hayat vererek, bambaşka görünümler elde edebilir ve daha sürdürülebilir bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bunun için size ilham verebilecek sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve bu keyifli yöntemle evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Eskinin Değeri

Hareketli ve İşlevsel Genç Odaları | Engince Blog

Vintage parçalar trendlerin başını çekiyor diyebiliriz. Bu yüzden de modasının geçtiğini düşündüğünüz eşyaların daha da değerli olduğunu unutmamalısınız. Üstelik bu eşyalar kültürü ve bir hikayeyi de beraberinde taşıması yönüyle oldukça anlamlıdır. Bu yüzden bu eşyaları yeni eşyalarınızla bir araya getirerek harika iç mekan tasarımlarına ev sahipliği yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz