Eylül’den acı haber!..

0

Ankara’nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli mahallesinde 7 gün önce kaybolan Eylül Yağlıkara’nın cansız bedenine ulaşıldığı bildirildi.

Ankara Valisi Ercan Topaca şunları söyledi: “Maalesef şu an yapılan tespitler bu yavrumuzun katledildiği yönündedir. Biraz önce köyümüzün çıkışında Yüzükbaşı yolu mevkiinde bir elektrik direğinin altında tespit yapıldı, çıkarıldı. Tabi bunun teknik incelemeleri henüz yapılmış değil. Çocuğumuzun üzerindeki elbisesi ve diğer şeyler çocuğumuzun olduğunu doğruluyor.

Şu an tutuklu bulunan bu kişinin çocuğumuzun kaybolduğu gün aşağı yukarı aynı saatlerde bu olay yerinde arabası ile birlikte görülmesi bir vatandaşımızın verdiği ifadeden hareketle orada yoğunlaştık. Netice itibari ile köpeğimiz orada bir koku hissetti, işaret verdi orası kazıldı ve cesede ulaşıldı. Tabi olayın ayrıntıları, nasıl olduğu, başka yardım eden var mı yok mu onlar henüz tespit edilmiş değil. Bu konudaki çalışmalar devam ediyor. Bir tutuklu var bildiğiniz gibi. Tabi incelenen bu tutukluya yardım eden var mı yok mu veya birlikte müşterek mi yaptılar onlar ilerleyen saatlerde veya günlerde yapılacak incelemelerle netleşecek.”

 

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz