Hafta sonu için kitap önerileri!

0
Rabia Güner

Kitap okumak kişisel gelişim açısından son derece önemlidir. Biz de bu noktadan yola çıkarak hafta sonunu kitap okuyarak geçirmek isteyenler için bazı kitap önerilerinde bulunduk. Gelin, yakından göz atalım!

Khaled Hosseini – Uçurtma Avcısı

4. Khaled Hosseini - Uçurtma Avcısı

Kabil’de aynı evde birlikte büyüyen iki çoçuk… Aynı evde olmalarına rağmen Emir’le Hasan’ın dünyaları arasında uçurumlar var. Emir ünlü ve zengin bir işadamının oğlu, Hasan ise onun hizmetkarının oğludur. Anlatılan olağanüstü bir dostluğu ve bir insanın başka bir insanı ne kadar sevebileceğini gösteren bir roman! Peki, tüm gerçekler göründüğü gibi mi?

Amin Maalouf – Semerkant

5. Amin Maalouf - Semerkant

Yazar Afrikalı Leo’dan sonra bu kez de İran’a bakıyor! Ömer Hayyam’ın Rubaiyat’ının çevresinde dönen iki öykü… 1072 yılında Hayyam’ın Semerkant’ında başlayan ve 1912’de Atlantik’te biten bir serüven. Gerçekten bitti mi?

Adam Fawer – Olasılıksız

6. Adam Fawer - Olasılıksız

Bir gece rüyanızda yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı görüyorsunuz ve sabah da onunla karşılaşıyorsunuz. Bu bir tesadüf mü? Peki, Loto’da büyük ikramiyeyi kazananlar sizden daha mı şanslı… Şans nedir? Yolda gidiyorsunuz ve birden o an yaşadığınız her şeyi daha önceden de yaşadığınızı mı hissettiniz? Tüm bu kontrol kimde? Eğer bunların cevabını merak ediyorsanız, olasılıksız tam size göre!

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz