Hastalıkların ana nedenleri!

0
Rabia Güner

Hastalıkların birçok sebebi olabiliyor. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için Şamanlara göre hastalıkların ana nedenlerini ele aldık. Gelin, yakından göz atalım!

Ruh kaybı

Şamanlar Hakkında Bilmeniz Gereken 13 Şey

Ruh kaybı çoğu insanın farkında olduğundan çok daha yoğun yaşanabiliyor. Bunun sebeplerinin başında da derin ve anlaşılmaz travmalar geliyor. Bu durumda vücudu hastalıklara karşı daha dirençsiz hale getiriyor. Ruh kaybı günümüzde depresyon ve melankoli ile açıklanabiliyor. Bu anlamda kişi mutsuz olduğunda hastalanma ihtimali de artıyor.

Korku

Şamanlar birbirinden farklı mıdır? - Düşünbil Portal

Şamanlar, korkunun hastalıklar üzerindeki en büyük etkilerden biri olduğunu söylüyor. Korku seviyeniz ne kadar ciddi ve kronik olursa, hastalıklara yakalanma ihtimali de o ölçüde artıyor. Bazı noktalarda korku olumlu anlamda tetikleyici bir duygu da olsa uzun vadede bilinçli şekilde farkındalığı gerektiriyor.

Güç kaybı

Şamanlar Hakkında Bilmeniz Gereken 13 Şey

Güç kaybı da en az ruh kaybı kadar önemli bir sorundur. Bu esnada kişi yaşam gücünü kaybederse, hastalıklara karşı da o denli açık hale gelir. Üstelik hastalıklarla da savaşacak gücü bulamamaları sağlık sorunlarını daha da ileri düzeye taşır. O yüzden Şamanlara göre, ne kadar güçlü olursanız hayat da o kadar olumlu ve sağlıklı olur.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz