Hayatı kolaylaştıran mobil spor uygulamaları!

0
Rabia Güner

Hayatımızı kolaylaştıran ve ihtiyaçlarımıza çözüm sunan akıllı cihazlar vazgeçilmezimiz olma yolunda hızla ilerliyor. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizler için hayatı kolaylaştıran mobil spor uygulamalarından bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Hayatımızın her alanında büyük değişiklikler yapan teknoloji; iş yaşamı, günlük aktiviteler, beslenme ve spor gibi alanlarda bize basit yollar sunuyor. Bunlardan biri de akıllı cihazların sağladığı hayatı kolaylaştıran mobil spor uygulamaları… Peki, bu uygulamalar neler? İşte sizler için listelediğimiz 3 tanesi…

Endomondo

Endomondo will stop working from December 31

Endomondo uygulaması sayesinde yürüyüş, koşu, bisiklet ya da kayak gibi spor aktivitelerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca performansınızı ve kat ettiğiniz yolu da harita üzerinden görebilmeniz mümkün… Android, iOS uyumlu ve GPS özelliği olan tüm cihazlarda çalışıyor.

Endomondo’nun en sevilen özelliği hem kendinize hem de diğer kullanıcılara meydan okuma seçeneği sunması. Böylece her seferinde bir adım daha ileri gitmenizde sizi destekliyor.

RunKeeper

RunKeeper APK İndir (Android) - İndir İşte

Yürüyüş yapmayı ya da koşmayı seven biriyseniz, bu uygulama tam size göre diyebiliriz. Çünkü bu uygulama, yürüyüş ve koşu seven insanların tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış.

Uygulama sizin performans kayıtlarınızı da tutuyor. İstatistiksel bilgiler sunuyor. Tüm bunların yanı sıra da GPS takipi ve müzik listesi hazırlama özelliği mevcut. Tüm bu özellikleri sayesinde RunKeeper vazgeçilmezlerinizden biri olacak.

Fitness Buddy

Benefits of a Fitness Buddy in class — Paragon - Personal trainer and  Fitness Classes Leamington & Warwick

Özellikle spor yapmak için tercih ettiğiniz mekan evse, Fitness Buddy uygulamasını sevebilirsiniz. Çünkü uygulama adeta spor salonlarındaki antrenörünüz olmaya aday…

Uygulamada 2000’e yakın fitness hareketi, 1000’den fazla video ve 4000’den fazla görsel var. Bu zengin yönüyle uygulama oldukça bilgili bir spor eğitmeni.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz