İkizler burcunun anlaşamadığı 3 burç!

0
Rabia Güner

Bazı burçların birbirleri ile anlaşması çok daha güçtür. Biz de bu noktadan hareketle ikizler burcunun anlaşamadığı 3 burcu derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Akrep

Akrep Burcu Cinsellik Uyumu Nasıldır? - Güncel Oku

İkizler burcu çok çabuk karar değiştirir ve bağlılıktan kaçınır. Bu yüzden de akrep burçları ile anlaşmakta oldukça zorlanır. Akrepler ikizlerin aksine kararlıdır. Sahiplenici ve kontrollü karakterleriyle dikkat çeker. Akreplerin bu özellikleri ikizler burcunun üzerinde ciddi bir baskı unsurudur. Akrep sevdiklerine karşı biraz şüpheci ve kıskanç olduğu anda ikizlerin karakterine toslar. Neticede ikizler burcu geniş ve sosyal bir çevreye sahiptir.

Boğa

Boğa Günlük Burç Yorumları - Velhasıl Gazetesi

İkizler burcu aşırı hareketlidir. Değişime açıktır ve çeşitlilik sever. Birçok işi aynı anda yapma yetenekleri vardır. Hayatlarındaki her değişime hızlıca uyum sağlarlar. Boğa burcu ise ikizlerin aksine oldukça durağandır. Aşırı hareketli bir yaşam tarzı onlara göre değildir. Değişime direnirler. Bu yüzden de bu iki burç arasında uyum yakalamak oldukça zordur ve çoğu noktada da zıtlaşmaktan kaçınamazlar.

Yengeç

Yengeç Günlük Burç Yorumları - Velhasıl Gazetesi

İkizler burcu çabuk sıkılır ve bağlanmaktan da kaçınır. Ayrıca son derece hareketlidir. Bu nedenle de yengeç burcuyla uyum yakalaması güçleşir. Yengeç duygusal bir burç olması itibariyle ikizler burcu tarafından üzülür. Yengeç burcu kırılgandır, ailesine düşkündür ve ailesini koruyup, kollamak ister. İkizler ise bu noktalarda yengeç kadar hassas olamaz ve çatışmalar yaşanır.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz