İlişkilerinde problem yaşayan 3 burca tavsiyeler!

0
Rabia Güner

Bazen ilişkilerimizde problemler yaşayabiliriz ama bu burçlar genelde hep aynı sebepten problem yaşıyor. Biz de sizler için bu 3 burca bazı tavsiyelerde bulunduk. Gelin, yakından göz atalım!

Koç: Kazanmak İçin Değil, Düzeltmek İçin Çabala

Çiftlerin en çok kavga ettiği konular ve kavgalarla başa çıkma yöntemleri

Mücadeleci tavrınızı her noktada koruyorsunuz. Kazanmak, haklı olmak, kendi düşüncenizi geçerli kılmak, doğruluğunuza inandırmak için çabalıyorsunuz. Fakat bu kadar aşırı çabalarınız sonucu kimse size madalya takmayacak. Bu şekilde ilişkilerinize zarar vermek ve birbirinizi yıpratmak dışında bir şey göremeyebilirsiniz. Haklı olmak sizi her zaman mutlu etmeyebilir. Üstelik bu ilişkinizi ya da sorunlarınızı düzeltmeyebilir. Kazanırsanız egonuz düzelir, aranız değil. O yüzden kazanmak için değil bir şeyleri düzeltmek için çabalamalısınız.

Başak: Kötüyü Değil, İyiyi Görmeye Çalış

kavga eden çift | Santé, Conseil santé, Santé bien être

Bazı özelliklerinizi değiştiremezsiniz ama en azından bunun için çabalayabilirsiniz. Üstelik bunu karşı taraf da fark edecektir. Bir olay yaşadığınızda sürekli onun kötü taraflarını yüzeye çıkarmanın bir faydasını göremezsiniz. Negatif nasıl pozitifi getirebilir ki? ‘İyi düşün iyi olsun’ diye boşuna demediler. İlişkilerde problemleri çözmenin başka yolu da yoktur. Bizden söylemesi!

Terazi: Benliğini Kaybetmeden İlişkini Sürdür

Bilim insanları açıkladı: Kavga eden çiftler birbirlerini daha çok seviyor

Başına ne geliyorsa, iyi niyetinden geliyor değil mi? Herhangi bir olayda hemen üstünü örtüyorsun, olay büyümesin diye ne söylenirse susuyorsun. Haklı olsan da kendinden taviz veriyorsun. Peki, bunlar gerçekten sorunları çözüyor mu? Yoksa tek yaptığınız olayların üzerine toprak atıp, sıradaki olaya geçmek mi? Kendinize biraz güvenmelisiniz ve düşüncelerinizi dışa vurmaktan çekinmemelisiniz. Problemleri en iyi bu şekilde çözebilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz