İlişkinizin uzun soluklu olduğunu gösteren işaretler!

0
Rabia Güner

Bazı ilişkiler hızlı gider ama çabuk biter. Bazı ilişkiler ise yavaş gider ama uzun solukludur. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizler için ilişkinizin uzun soluklu olduğunu gösteren işaretlerden bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

İlişkilerin uzun soluklu olup olmadığını gösteren birçok işaret vardır. Bu sayede ilişkinizin gidişatını az çok anlayabilirsiniz. Peki, bu işaretler nelerdir? İşte sizler için derlediğimiz 3 tanesi…

Hisler

Insanlar için ücretsiz fotoğraflar

Uzun soluklu bir ilişkide partneriniz hislerini söylemekten asla çekinmez. Bu yüzden de partnerinizin sizi sevip sevmediğini düşünmenize gerek kalmaz. Çünkü kurduğu cümlelerle ve yaptığı davranışlarla bunu size hissettirir.

Eğer karşınızdaki insan, sizin için doğru kişiyse ilişkiyi sorgulamanıza gerek yoktur. Size ilişkinizi sorgulatmayan bir partnerle de uzun soluklu bir aşk yaşamanız oldukça olasıdır.

Saygı

Çift için ücretsiz fotoğraflar

İnsanlara saygılı bir partnere sahipseniz, bu oldukça önemli bir işarettir. Çünkü partnerinizin başkalarına karşı olan davranışları ilişkinize yönelik önemli ipuçları verir. Örneğin insanlara nazik mi yoksa kaba mı davranıyor?

Bu gibi soruların cevaplarını partnerinizin garsonlara, arkadaşlarına ya da başkalarına davranışlarından anlayabilirsiniz. Bu noktada iletişim de son derece önemlidir. Eğer partneriniz başkaları için çabalıyorsa ve saygı duyuyorsa kendi ilişkisine de fazlasıyla saygı duyar.

Öncelik

Çift için ücretsiz fotoğraflar

Uzun soluklu bir ilişkinin basamaklarından biri de önceliktir. Eğer partneriniz sizi gerçekten seviyorsa size zaman ayırır. Ayrıca sizi gerçekten önemseyen ve hayatını paylaşmak isteyen birinin bu isteği davranışlarına da yansıyacaktır.

Bu yüzden ilişkinizi göz önünde bulundururak kendinize sorular sormanız çok önemlidir. Örneğin partneriniz zamanı iyi yönetebiliyor mu ya da size yeterli zamanı ayırıyor mu? Eğer karşınızdaki insanın öncelikleri arasındaysanız doğru ve uzun soluklu bir ilişki içerisinde olduğunuzu söyleyebiliriz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz