İnternetsiz oynayabileceğiniz oyunlar!

0
Rabia Güner

Oyun tutkunlarının muzrarip olduğu konulardan biri de internettir. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizler için internetsiz de oynanabilen oyunlardan bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Oyun oynamak boş zamanları değerlendirmenin en eğlenceli yollarından biridir. Fakat bazen internet sorunu yaşamak, keyfimizi kaçırır. Peki, hiç internete gerek duymadan oynayabileceğimiz oyunlar nelerdir? İşte sizler için derlediğimiz 3 tanesi…

Brothers in Arms 3

Gameloft | Brothers in Arms® 3

Brothers in Arms 3, başarılı bir aksiyon oyunudur. Oyun 2. Dünya Savaşı’nı konu alması itibariyle oldukça önemlidir. İnternete gerek olmadan oynayabileceğiniz bu oyun, oldukça keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Brothers in Arms 3, belirli bir hikaye çerçevesinde şekillenmektedir ve ilerlemek için birbirinden heyecanlı görevleri bitirmeniz gerekir.

Alto’s Odyssey

Alto's Odyssey - Google Play'de Uygulamalar

Oyun derin bir çölde geçmektedir ve oldukça başarılıdır. Gizemli bir yolun üzerinde uzanan nefes kesici atmosferi deneyimlemek isteyen her oyuncunun oynaması gereken bir oyundur. Gerek oyun yapısı gerek grafikleri bakımından oldukça heyecan vericidir.

Ayrıca oyunun hikayesi de çarpıcı bir şekilde bu anlattıklarımızı hissettirir. Telefonda internetiniz olmadan oynayabileceğiniz bu keyifli oyunu da es geçmeyin.

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 - Google Play'de Uygulamalar

Telefonunuzda internetiniz olmadan oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunu Shadow Fight 3’tür. Harika bir aksiyon örneği olan oyun, kendine has bir oynayış sistemine sahiptir. Sizi saatlerce kendine bağlama potansiyeli olan bu oyunu oyunseverlere kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Oldukça başarılı grafiklere ve iyi bir hikayeye sahip olan Shadow Fight 3, iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz. Keyifli vakit geçirmek ve boş zaman değerlendirmek için denemeye ve eğlenmeye değer bir oyun…

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz