Kadınların aşık olsalar bile ayrılmalarının sebepleri!

0
Rabia Güner

Kadınlar bazen aşık olmalarına rağmen ilişkiyi bitiren taraf oluyor. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizler için kadınların çok sevdikleri halde ilişkilerini bitirme sebeplerinden bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Bazen bir ilişkinin yürümesini ne kadar çok istesek de bu pek mümkün olmuyor. Özellikle kadınlar ne kadar fedakarlık yapmış olursa olsun, ayrılık yolunu seçebiliyor. Peki, bunun sebepleri nelerdir? İşte sizler için derlediğimiz 3 tanesi…

Kimlik

Ücretsiz Kadın Ve Erkek Kahverengi Ahşap Bankta Oturan Stok Fotoğraflar

Kadınların ilişkilerini sevdikleri halde bitirmelerinin sebeplerinden biri kimliktir. Yani kadın ilişkisinde kendi kimliğini beğenmeyip, ayrılık yoluna gidebilir. Çünkü ilişkilerin daha iyi benlikleri ortaya çıkarması gerekir.

Fakat buna rağmen bazı ilişkiler ortaya daha kötü ve olumsuz yönleri çıkarır. Bu da oldukça sağlıksızdır. Eğer bir kadın ilişkide olduğu kişiyi beğenmiyorsa, o ilişki için çabalamayı bırakır.

Heyecan

Sürekli Partnerinizle Tartışmaktan Yoruldunuz Mu? - Aklınızı Keşfedin

Aşkın heyecanı bittiğinde kadınlar ilişki bitirmeyi tercih eder. Çünkü zamanla aşkın heyecanı bittiğinde, aşk kıvılcımları da söner. Kadın başlarda bu kıvılcımı yeniden canlandırmak için fazlasıyla uğraşabilir.

Eğer uğraşlarına rağmen ilişkinin heyecanı yakalanmazsa ve kadının uğraşları boşa çıkarsa, çabalamayı bırakır. Her kadının bir kırılma noktası vardır ve bu da kırılma noktalarından biridir.

Takdir

Didişip duran çiftler buraya! Kavga eden çiftler birbirlerini daha çok mu  seviyor açıklandı

Kadın ilişkisinde partneri tarafından takdir edilmediğini hissettiğinde o ilişkiye devam etmek istemez. Bir ilişkide iki tarafın da rahat olması ve takdir edilmesi gerekir. Çünkü her kadın bu takdiri hak eder.

Fakat verdiği değerin karşılığını göremeyen bir kadın, artık o ilişkinin bitmesi gerektiğini düşünerek ne kadar aşık olursa olsun, o ilişkiye bir son verir. Kendine yeni bir yol çizer.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz