Kendilerini şanssız gören 3 burç!

0
Rabia Güner

Bazı burçlar kendilerini doğuştan şanssız kabul ediyor. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için kendilerini şanssız gören 3 burcu derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Kıskanç Mizaçlı Akrep Burcu

Ücretsiz açık, ağaç, akıllı telefon içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

Akrep burcunun kıskançlığını bilmeyen yoktur ama bu kıskançlığı en çok da kendisine dokunur. Bu kıskançlık dalgası yüzünden sürekli negatif enerjiyi üzerine çekerek, etrafındaki insanlara olumsuz enerji veriyor. Bu enerji yüzünden de daha karşı taraf onu anlayıp dinlemeden hayatından çıkabiliyor. Akrep de kendini şanssız burçlardan görmeye devam ediyor. Fakat bazen bunu oldukça etkili kullanabiliyor.

Sorumluluklarından Kaçan Boğa Burcu

Ücretsiz adam, afro amerikalı, belge içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

Şanssızlık söz konusu olduğunda boğa burçları en zor durumda olan burçtur fakat içinde bulundukları durumun farkında olmalarına rağmen sorumluluk almaktan kaçar. En başından pes ederek bu durumun üzerine gitmek yerine bir savunma mekanizması olarak kullanıyorlar. Fakat bu da genelde istemedikleri şeylerde uyguladıkları bir taktik! Eğer bir şeyi isterlerse hiçbir şanssızlık onların önünde duramaz.

Dünyaya Kurban Olmak İçin Gelmiş Balık Burçları

Ücretsiz Duvara Yaslanmış Kişi Stok Fotoğraflar

Yaratılış itibariyle hassas ve naif olan bu burcun dünyaya bir kurban olarak geldiğine inançları tam anlamıyla yüksek! Daha doğrusu kendilerini bir kurban olarak gösterme noktasında kimse ellerine su dökemez. Göz yaşı, sürekli ağlayan ses tonları, hülyalı bakışlar ve sürekli kırılan bir kalp… Kullandıkları silahlardan sadece bazıları. Onlar tüm olumsuzlukları üzerine çekip bundan beslenerek, faydalanmayı çok iyi biliyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz