Kılıçdaroğlu, bazı kanalların yayınlamayı reddettiği filmleri paylaştı..

0

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından “Herkesin kiminle ve ne ile mücadele ettiğimizi çok iyi anlaması gerekiyor. Bu iş çok ciddi, bu seçim de çok hayati. Ey çeteler! Siz hala anlamadınız, Bay Kemal asla yolundan dönmez.” ifadeleriyle bir video mesajı paylaştı.

“Tahsil edeceğim 418 milyar dolarla halkım için yapacaklarımızı anlattım, kısa filmlerle.” diyen Kılıçdaroğlu, “Bu filmler, bu gece televizyonlarda yayınlanacaktı ama bazı kanallar yayınlamayı reddetti. Hırsızlığa kalkan oluşturacak bir yasak için kimlere haber uçurduklarını da biliyoruz. Ey çeteler, ey o halkın gasp edilmiş parasıyla alınan medyalar ben sizden mi korkacağım? Ben bu mücadelede ölümü göze almışım! Sizin sansürlerinizden mi geri adım atacağım? Halkımız refaha ve huzura kavuşacak. Bunun için ben sizinle ölümüne mücadele edeceğim, ölümüne!” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu’nun konuşması şöyle:

“Sevgili halkım, sizden çalınan bir para var, tam 418 milyar dolar. 20 yılda bine yakın yandaş şirket bir araya geldi ve hazineyi soydu. Çalınan para sizin paranız, evlatlarınızın parasını gasp ettiler.

Bu arada şunu da söyleyeyim, devletle birlikte dürüstçe hizmet veren 10 binlerce de şirket var, onların hepsinin başımın üstünde yeri var.

Ben de bu yandaş çetelerle ilgili çok net konuştum; ‘bu çeteler benim can düşmanımdır’ dedim, ‘onlar bu ülkede yatağa aç giren çocukların hakkını yemiştir’ dedim.

Bu çetelerden tahsil edeceğim 418 milyar dolarla halkım için yapacaklarımızı anlattım, kısa filmlerle. Bu filmler, bu gece televizyonlarda yayınlanacaktı ama bazı kanallar yayınlamayı reddetti. Hırsızlığa kalkan oluşturacak bir yasak için kimlere haber uçurduklarını da biliyoruz.

Ey çeteler, ey o halkın gasp edilmiş parasıyla alınan medyalar ben sizden mi korkacağım? Ben bu mücadelede ölümü göze almışım! Sizin sansürlerinizden mi geri adım atacağım? Halkımız refaha ve huzura kavuşacak. Bunun için ben sizinle ölümüne mücadele edeceğim, ölümüne!

Şu net ki; ben sırtımı milletime yaslıyorum, vallahi biz bu işi yaparız ve yapacağız.

Halkıma sesleniyorum, 418 milyar dolar serisinin ilk filmini birazdan paylaşacağım.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz