Kılıçdaroğlu: Her tarafı lağım kokusu sardı

0
Latest posts by Emrullah Bayrak (see all)

Necip Hablemitoğlu suikastinin firari şüphelilerinden eski özel kuvvetçi Levent Göktaş’a ait olduğu iddia edilen Twitter hesabından yapılan paylaşımlar gündem oldu.

Şengül Hablemitoğlu, “Leş pazarlıklar dönüyor belli ki, leş adamların elinde oyuncak olmuş memleket…” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımı alıntılayarak Twitter hesabından yazan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, komisyoncular, soysuzlar… Size sesleniyorum, hepinizin canı cehenneme! Her tarafı lağım kokusu sardı. Bu devleti sizden temizleyeceğiz. Pirüpak bir ülke bırakacağım gençlere. Mirasım bu olacak.” dedi.

Levent Göktaş’a ait olduğu iddia edilen Twitter hesabından beklenen paylaşım gelmedi. Göktaş’a ait olup olmadığına ilişkin net bir bilgi de bulunmayan hesaptan akşam saatlerinde yapılan yeni paylaşımda “Herhangi bir şüphe olmaması için belgeleri yarın videolu bir şekilde açıklayacağım. Tuğlayı yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın!” denildi. Hesaptan yapılan paylaşımlarda, “Beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm!” ifadesine de yer verildi.

Necip Hablemitoğlu cinayeti ile ilgili, hakkında gözaltı kararı verildikten sonra kayıplara karışan eski Ö.K.K’cı emekli Albay Göktaş adına Twitter’da yeni hesap açılmıştı. Göktaş olduğu ileri sürülen kişi belgeleri ile açıklama yapmaya bu akşam başlayacağını ve yarından itibaren de video çekeceğini duyurmuştu. Akşam saatlerinde aynı hesaptan yeni paylaşımlarda bulunuldu. Hesabın Göktaş’a ait olduğunu teyit edecek herhangi bir bilgi paylaşılmayan tweetlerde şu ifadeler kullanıldı:

“Herkese iyi akşamlar. Güven Sorunu olmaması için herhangi bir şüphe olmaması için belgeleri de yarın videolu bir şekilde açıklayacağım. Daha doğru olacağını düşünüyorum. Ayrıca Gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmadım. Kendimi Harp Okulundan mezun olmuş Teğmen gibi hissediyorum.

Yarından itibaren videolu anlatımlarım olacak. Net söylüyorum bazıları bu gece uyku uyumasın. Gerçek neymiş yarın görüşeceğiz. Beni Yere göğe sığdıramayıp dar zamanda yanımda olmayanlar k**** kursağında büyüyenler görüşeceğiz. Beni kullanıp bir kenara atanlar kabusunuz olacağım.

Siz korunaklı konaklarda kalırken ben sırt çantası ile orada burada geziyordum. K**** kursağında büyüyenler uyumayın lan uyumayın o tuğlayı Yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın! Ve şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!”

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz