Meral Akşener: Şimdi de Bahçeli kandırıldı..

1

MHP Genel Başkanlığı adaylığı sonrası partiden ihraç edilen Meral Akşener, Vatansevenler Derneği’nin programına katıldı. Elinde fenerle gelen Akşener, “Benim gittiğim her yerde ampul patlıyor. Ne olur ne olmaz.” ifadelerini kullandı. ‘Hayır’ oyu verenlerin asla hain yerine konulamayacağını vurgulayan Akşener, şunları söyledi:

Biz alt tarafı bir kurultay yapmak istedik. Siz bunu üzerine ülkenin başbakanını değiştirdiniz. Bu vatan için kurban olmaya geldik ne yaparsanız yapın, ne iftira atarsanız atın engel olamayacaksınız. Gelin bu milletin kutsallarını yerle bir etmeyin. Sayın Bahçeli dedi ki ‘birlikte anayasa hazırladık’. Sayın Cumhurbaşkanı dedi ki ‘hayalim olan tasarı geliyor’. Şimdi de Bahçeli kandırıldı. Gerçek ne millet bilmek istiyor. Bu mesele devletin bekası için midir; Cumhurbaşkanının hayali için midir? Biz kandırılmayacağız ve 16 Nisan’da 80 milyon kere ‘hayır’. Zor bir olağanüstü hal koşullarında referanduma gidiliyor.”

1 Yorum

  1. Meral hanım, nekadar uğraşırsa uğraşsın muhalifler’in başarı şansı Putin varken pek olmaz.Üçüzlerin ikisi akıl hocaları diğeri üçüncüsü olan Putin tarafından korundukları için.İsterse bütün oylalar alehlerine olsun o oylari lehlerine çevirmek putin için çok kolay. Trump gib biri ABD başkanı olması imkansız’ ken bunu Amerkalılar’in oylari ile değ Putinin taktiği ile kazandı.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz