Motivasyon için film önerileri!

0
Rabia Güner

Bazen motivasyon kaybı yaşayabiliyoruz ve böyle anlarda motivasyon artırıcı şeylere ihtiyaç duyuyoruz. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizlere motivasyon için film önerileri derledik. Gelin, yakından göz atalım!

The Founder (Kurucu) / 2016

The Founder (Kurucu)

İki kardeşin yenilikçi fast food restoranı vardır: McDonals. Film Ray Kroc isimli bir adamın bu restoranı dünyanın en büyük restoranı yapmasını konu alır. 2016 yapımı olan filmin başrol oyuncuları; Michael Keaton, Nick Offerman ve John Carroll Lynch’dir. Yönetmen koltuğunda ise John Lee Hancock var. Bir hamburger ısırıyla başlayan bu hikayeden çok fazla ilham alacaksınız!

Steve Jobs / 2015

Steve Jobs Film

Apple şirketinin kurucusu ve 20. yüzyılın en önemli isimlerinden olan Steve Jobs’u bilmeyen yoktur. Bu filmde de onun hayatı anlatılıyor. Jobs, tam bir başarı öyküsü ve ilham kaynağıdır. Çağımızın dahilerinden biri olarak anılmasını sağlayan başarılarını anlamak için önemli bir filmdir. 2015 yapımı olan filmin başrol oyuncuları; Michael Fassbender, Kate Winslet ve Seth Rogen. Yönetmen koltuğundan ise Danny Boyle var.

Peaceful Warrior (Dingin Savaşçı) / 2006

Peaceful Warrior (Dingin Savaşçı)

Aynı isimli romandan esinlenerek beyazperdeye uyarlanmıştır. Filmde olimpiyatlara hazırlanan ve oldukça kibirli bir genç olan Dan’ın hikayesi anlatılmaktadır. Film bir biyografi özelliği taşımaktadır. Yazarın kendi hikayelerinden yola çıkarak oluşturduğu bir yapımdır. 2006 yapımı olan filmin başrol oyuncuları; Scott Mechlowicz, Nick Nolte ve Amy Smart. Yönetmen koltuğunda ise Victor Salva oturuyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz