Olgunlaştıkça aşka bakış açısı değişiyor!

0
Rabia Güner

Zaman geçtikçe olaylara, hayata ve çevremizdeki insanlara karşı bakış açımız değişir. Bundan nasibini alan konulardan biri de aşktır. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizler için olgunlaştıkça aşka bakış açınızın nasıl değiştiğine dair bazı bilgileri derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Yıllar geçtikçe ilişkilerden beklentilerimiz değişir. Yaşınız ilerledikçe ve hayata karşı deneyim kazandıkça aşka bakışı açısı da aynı oranda değişecektir. Peki, bunu nasıl anlarız? İşte sizler için derlediğimiz 3 tanesi…

Beklemek

Ücretsiz aranjman, arka plan seviyorum, Aşk içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

Zaman geçtikçe sırf birisiyle sevgili olmak için sevgili olmazsınız. Hatta birini bulamadığınız zaman aşkı aramazsınız. Tanıştığınız her insanda ”acaba bu kişi benim için doğru kişi mi” diye düşünmezsiniz.

Ayrıca aşık olmak için bu denli istekli olmak yerine, çok daha sakin olursunuz. Onun karşınıza çıkmasını beklersiniz. Sonuçta artık hormon odaklı değil de daha huzur odaklı olduğunuz zamanlar gelmiştir.

Karakter

Ücretsiz aşk hediyesi, hediye fikirleri, kalp içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

Zamanla hayatınıza giren insanın fiziksel özellikleriyle değil de karakterleriyle ilgilenmeye başlarsınız. Bir süre sonra kendinizi beklentilerinizi sorgularken bulmanız oldukça olasıdır.

Karşınıza çıkan kişinin olmasını istediğiniz kişi olması için çabalamak yerine onun gerçek kişiliğiyle ilgilenmeye başlarsınız. Karşınızdaki insanın fiziksel özellikleri arka planda kalır.

Sınırlar

Ücretsiz arka plan seviyorum, Aşk, Beyaz arka plan içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

Yıllar geçtikçe sınırlarınızı çok daha kolay çizebilirsiniz. Çünkü zaman size sınırları nasıl daha doğru şekilde uygulamanız gerektiğini öğretir. Artık sınırlarınız konusunda daha net ve daha kararlı bir dönemde olursunuz.

Bu bir ilişkide olması gereken en temel şeylerden biridir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz