Partnerini uçan kuştan bile kıskanan 3 burç!

0
Rabia Güner

Bu burçlar partnerini uçan kuştan dahi kıskanıyor! Herkes için geçerli olmasa da bu burçlara sahip bazı insanlarda bu huyu görmek mümkün… Biz de bu noktadan hareketle sizler için en kıskanç 3 burcu derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Karşısındakine Bir Türlü Güvenemeyen Akrep Burcu İnsanları

Akrep burcu, en kıskanç burç olarak öne çıkar. Karşısındaki insana güvenme konusunda oldukça güçlük çekerler. Bu nedenle de sürekli ilişkilerde sorun çıkaran taraf olmaktan kurtulamazlar. Aynı zamanda inatçı olan akrep burcu, uzlaşmaya da pek yanaşmaz. Şüpheci davranışları ilişkilere büyük zarar verir çünkü karşı taraf sürekli kendini ifade etmek zorunda kalır.

Gizli Saklı, Sessiz ve Derinden Kıskanç Boğa Burcu İnsanları

Boğa burcu insanlarının kıskanç olmadığını düşünmeniz oldukça normaldir çünkü bu burç gizli kıskançlardandır. Boğa burçları kıskançlık konusunda kayda değer bir potansiye sahiptir. Eğer birini sevip benimsemeye başlarlarsa, bu kıskançlık durumları hemen ortaya çıkacaktır. Partnerinin kiminle, nerede, ne yaptığı, neden telefonu geç açtığı sürekli sorguladığı konular haline gelebilir.

Kısıtlayıcı Olmaktan Çekinmeyen Oğlak Burcu İnsanları

Oğlak burcu kıskanç olmasının yanı sıra kısıtlayıcı bir burçtur. Bunu bazen bilerek bazen de bilmeyerek yapabilirler. İlişkilerinde karşısındaki insanı test etmeye bayılırlar. Partnerini bitmek bilmeyen sorgulamalara maruz bırakabilir. Kiminle görüşüp kiminle görüşmeyeceğine, nereye gidip nereye gitmeyeceğine, kiminle konuşup konuşmayacağına, hatta kime selam verip vermeyeceğine dahi karışabilir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz