Partnerinizin sizden soğumaya başladığının işaretleri!

0
Rabia Güner

Son zamanlarda partnerinizle aranızda bir kopukluk olabilir. Biz de bu noktadan yola çıktık. Partnerinizin sizden soğumaya başladığının bazı işaretlerini derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Bir ilişkide karşı tarafın sizden soğuduğunu gösteren birçok işaret vardır. Peki, bu işaretler nelerdir? İşte sizler için derlediğimiz 3 tanesi…

Sinir

Ücretsiz açıklamak, açmak, ambale etmek içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

İlk aşık olduğumuz zamanlarda partnerimizin her olumsuz tarafına olumlu bir yön bulmaya çalışırız. Adeta onu görmek istediğimiz gibi görürüz. Fakat ilişki ilerledikçe bu duygularda değişimler yaşanabilir. Yani bu olumlu bakış açısını kaybederek, ilişkiden uzaklaşabiliriz.

Bu yüzden sevgilinizin son zamanlarda her şeye sinirlenme eğiliminde olup olmaması çok önemli bir işarettir. Eğer sevgiliniz daha önceden sorun etmediği küçük şeylerden bile sürekli şikayet ediyorsa bu sizden soğuduğuna dair bir işarettir. Çünkü duygusal kopukluk bunların yaşanmasına yol açar.

Tartışma

Ücretsiz Video Görüşmesi Sırasında Tartışan üzgün Genç Etnik Bayan Stok Fotoğraflar

Partneriniz artık size sık sık tartışmak istemediğini söylüyorsa bu önemli bir işarettir. Çünkü tartışmaya ”hayır” demek duygusal enerji eksikliğinin bir göstergesidir. Hatta bu noktada oldukça isteksiz bile olabilir.

Fakat bir ilişkide tartışma dürtüsü oldukça gereklidir. Bu dürtü ilişkide yolunda gitmeyen konuları düzeltmek için adım atmayı sağlar. Eğer partneriniz sizden soğuduysa bu sorunlar onun için bir şey ifade etmez ve bu yüzden de tartışmaya girmez.

Şüphe

Ücretsiz Kalem Tutan Adam Fotoğrafı Stok Fotoğraflar

Partneriniz sizden soğumaya başladığında sizinle bir şeyleri paylaşmayı azaltır. Bunun yerine ilişkiyi daha gizli saklı bir evreye sürükler. Elbette ilişkide herkesin kendine ait özel bir alanı ya da hayatı olmalıdır. Fakat sevgilinizin şüpheli hareketleri de gözden kaçırılmamalıdır.

Örneğin telefonunu bir an bile yanından ayırmıyorsa ya da siz her odaya girdiğinizde birden ekranı kapatıyorsa, şüphelenmeniz son derece normaldir. Bu davranışlar genelde hayatında başka kişi ya da kişilerin de olduğuna işaret olabilir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz