Partnerinizin size saygı duymadığının 3 önemli işareti!

0
Rabia Güner

Partnerinizle ara ara bazı sorunlar yaşamanız normaldir ama bu durumlar sık sık yaşanıyor ve siz bazı durumlardan endişe ediyorsanız, dikkat! Bazen partnerinizin size saygı duymadığını gözden kaçırabilirsiniz. Biz de bu noktadan yola çıkarak, partnerizin size saygı duymadığının 3 önemli işaretini ele aldık. Gelin, yakından göz atalım!

Konuşurken sık sık sözünüzü keserler

Partneriniz eğer siz konuşurken sürekli sözünüzü kesiyor ya da sizin adınıza konuşuyorsa size saygı duymuyordur. Bu noktada durup düşünmenizde fayda var. Hepimiz bazen isteyerek ya da istemeyerek birilerinin sözünü kesiyoruz ama bu süreklilik haline geldiği durumlarda ortada ciddi bir saygısızlık işareti var demektir.

Nasıl düşündüğünüzü asla düşünmezler

Eğer partneriniz sizi dinlemiyor ya da ne düşündüğünüzü önemsemiyorsa, size saygı duymuyordur. Çünkü bu düşüncesizlik size karşı birçok saygısız harekete yol açacaktır. Size saygılı olan insanlar, ne düşündüğünüzü önemser. Neyi, neden düşündüğünüz ya da nasıl hissettiğiniz üzerine kafa yorar.

Başkalarıyla flört etmeyi normal bulur

Dünyadaki her insan kendisine saygılı davranılmayı sonuna kadar hak eder. Bu sebeple karşımızdaki insana saygılı ve kibar davranmak son derece önemlidir. Fakat iş açıkça başkalarıyla flörtleşmeye evriliyorsa, bu partnerizin size karşı saygılı olmadığını gösterir. Aksi durumda sizi önemser ve üzmemek için çabalar.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz