Sevgilisinin adını dövme yaptıran 3 burç!

0
Rabia Güner

Bazı burçlar sevgilisinin adını dövme yaptırmayı seviyor. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için sevgilisinin adını dövme yaptıran 3 burcu derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Koç

Sevgilinin adını dövme yaptırmak saçma değil mi? - KizlarSoruyor

Koç burcu bu konuda kendini öne atan burçlardan biridir. Aşkını ispatlaması gerekirse, bunu hiç düşünmeden yapmaya meyillidir. Aşk konusunda herkesi geride bırakabilecek potansiyeli vardır. En çılgın evlilik teklifleri onlardan çıkar. Örneğin helikopterle evlilik teklifi ederse, hiç şaşırmayın! Acıya dayanıklı olması da sevgilisinin adını dövme yaptırması konusunda ona motivasyon olur!

Balık

Sevgilinin ismini dövme yaptırmak ne kadar doğru? - KizlarSoruyor

Balık burcunun sağı solu belli olmaz. Bir bakmışsınız pazarda, bir bakmışsınız dövme stüdyosunda! Aklına eser, sevgisini göstermek ister. Çoğu zaman bu yaptıklarının sonucunu da düşünmez. Sınırlarını bilmeyen bir burç olduğu öne sürülen balıklar, içinden nasıl geliyorsa öyle yapar. Hayaller kurar ve gerçeklerden de olabildiğince kaçar.

Yengeç

Dövme Yaptırmadan Önce Mutlaka İbret Almanız Gereken Ünlüler ve Trajik  Dövmeleri

Yengeç burcu eğer aşık olmuşsa aşkından deli divane de olmuştur. Yani mülayim görüntüsü oldukça aldatıcı olabilir. Sevgilisi için boğaz köprüsüne çıkabilecek bir potansiyele sahiptir. Bir şeyi aklına koyması yeterli çünkü onu yapmak için elinden geleni yapacaktır. Sevdiği kişinin adını önce hafızasına kazır ve daha sonra da vücuduna… Yanına da yer açar, doğacak çocuklarına!

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz