Şeytan tüylü burçların 3 özelliği!

0
Rabia Güner

Bazı burçlar, şeytan tüyüne sahiptir. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için şeytan tüylü burçların 3 özelliğini ele aldık. Gelin, yakından göz atalım!

Aslan Burcunun İmajı

İş Hayatında İmaj Yönetimi

Güçlü bir duruş ve imajla girdiğiniz her ortamda parlıyorsunuz. Tüm bakışları üzerinizde topluyorsunuz. Bazen bunu bir gözlük bazen de vücut dilinizle yapabiliyorsunuz. Belki de biraz aslan yelesi! Bu bakımdan şeytan tüyü burçların en belirgin özelliklerinden biri imajlarıdır. Farkı yaratmanın ve işe koyulmanın tam zamanı! Eğer ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, hemen aslan burcu dostunuzdan yardım almalısınız.

Hedef Odaklı Oğlak

Hedef Belirleme Nedir? | IIENSTITU

İnsanların takdirini topluyorsunuz. Bir konudan bahsettiğinizde herkes sizi pür dikkat dinliyor. Hayallerinizden bahsediyorsunuz. Karşınıza çıkan engellerin üstesinden nasıl geldiğinizi anlatıyorsunuz. Güç sizin en büyük imajınız! Bu şeytan tüyü etkisi yaratmasın da ne yaratsın? Şansınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Saygınlığınızı her geçen gün artıyorsunuz.

Öz güvenli Koçlar

Özgüven Geliştirmenin İpuçları Nelerdir? -

Başınız dik! Omuzlar ise arkada… Yürüyüşünüz bile kendinize ne kadar güvendiğinizi ortaya koyuyor. Sözünüzü asla sakınmıyorsunuz. Dürüstlüğünüzle girdiğiniz ortamlarda takdir topluyorsunuz. Yeri geldiğinde elinizi masaya vuruyorsunuz. Ağırlığınızı ortaya koymak sizin için zor değil. Şeytan tüyünün yapı taşlarından biri olan öz güvenle tozu toprağa katıyorsunuz!

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz