Sorunlu insanları mıknatıs gibi çeken burçlar!

0
Rabia Güner

Bazı burçlar sorunlu insanları kendisine çekme konusunda oldukça profesyoneldir. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için bu burçları ele aldık. Gelin, yakından göz atalım!

İyi Niyetinin Kurbanı Olan Yengeç

2022 yılı Yengeç burcu yorumları! 2022'de Yengeç burcu aşk hayatı,  kariyeri, para durumu ve sağlığı - Asttoloji Haberleri

Yengeç burçları birini tanımadan onunla ilgili olumsuz bir şey düşünmez. Kimsenin günahına girmek istemeyen bu burç, karşısındaki insanın bir hatasını gördüğünde görmezden gelir. İkinci hatasına bir şans verir ve üçüncü hatada bir sorun olduğunu anlar! İyi niyetleri sebebiyle sömürülmeye son derece açık olan bu burç, birinin sorunlu olduğuna emin olduktan sonra da gözünün yaşına bakmaz!

Yalnız Kalmaktan Korkan Balık

2022 yılı Balık burcu yorumları! 2022'de Balık burcu aşk hayatı, kariyeri,  para durumu ve sağlığı - Asttoloji Haberleri

Balıklar yalnız kalmaktan ve sevilmemekten çok korkar. Bu durumda da en haz etmediği insanları bile yanında tutmaya meyilli olabilir. Pamuk kalpleri de yapılan hataları defalarca affetmelerine olanak tanıyabilir ve hal böyle olunca da sorunlu tiplerden kurtulması zaman alabilir. Fakat o zaman geldiğinde balıklar için geri dönüş yoktur. Karşısındaki insan ağzıyla kuş tutsa bile fark etmez.

Kendi Burnunun Dikine Giden Kova

2022 yılı Kova burcu yorumları! 2022'de Kova burcu aşk hayatı, kariyeri,  para durumu ve sağlığı - Asttoloji Haberleri

Kovaların egosu çok yüksektir, bu yüzden de çoğu konuda yanıldıklarına onları ikna etmek zor olabilir. Kendi göremediği sürece çevresindeki insanlar, hayatındaki insan için iyi biri olmadığını söylese de fark etmez. Çünkü dinlemez! Buna inanması ya da ikna olması için bunu kendisinin görmesi gereklidir. Eğer kendisi bunu fark ederse de o an hayatından çıkarır.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz