Tatile çıkmadan önce indirmeniz gereken uygulamalar!

0
Rabia Güner

Tatil artık sadece valiz hazırlamaktan ibaret değil. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için tatile çıkmadan indirmeniz gereken bazı uygulamaları derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Trippin

Yaz tatili için birbirinden güzel tatil önerileri - ShiftDelete.Net

Trippin’in kurucusu Kesang Ball’dır. Uygulama, öncülük ettiği bir Facebook grubu olarak yola çıkmıştı ama bununla yetinmeyerek bir web sitesi haline de dönüştü. Şu an hızla büyüyor. Uygulama, yeni nesil bir seyahat platformudur. 97 destinasyona yönelik rehberlik sunar ve rehberlikeri de son derece kapsamlıdır. Üstelik bunları hazırlayan kişiler de amatör değil, bilgili kişilerden oluşmaktadır.

Bimble

En iyi Tatil Organizasyon Firmaları ve Siteleri 2022 - Şikayetvar

Bu uygulama sayesinde duyduğunuz her yeri takip edebilirsiniz. Daha sonra da başkalarına tavsiye etmek için yer imi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda liste oluşturma özelliğini de kullanabilirsiniz. Fotoğraflar, haritalar, notlar ve yol tarifleriyle her şeyi cebinize getiren bu uygulamayı çok kapsamlı olarak değerlendirebilmeniz mümkün… Yeni insanlarla tanışıp, sohbet edebilir ve önerilerinizi de not edebilirsiniz.

Urbs

Tatil paketinize 'iptal sigortası' ekletmeyi unutmayın

Eğer yürüyüş turu seviyorsanız, sizin için harika bir uygulamadır. Bu tur rehberi cebinizde taşıyabileceğiniz büyük bir zenginlik sunar. Uygulama büyük şehirlerin büyüleyici tarihlerini detaylandırır. Üstelik kültür uzmanları tarafından yazılmış 500’den fazla da sesli açıklama içerir. Yemek, içmek ve alışveriş yapmak için de yer önerileri sunarak işinizi kolaylaştırır.

Kaynak: Moyra

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz