Teşkilat’ta sezon finali.. Serdar ölecek mi, Çağlar Ertuğrul diziden ayrılacak mı?

0

Yönetmenliğini Burak Arlıel ve Burak Müjdeci’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği TRT 1’in MİT destekli Teşkilat dizisi, sezon finaliyle ekrana geliyor.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Turgut Tunçalp, Ezgi Şenler ve Gürkan Uygun’un yer aldığı Teşkilat dizisi, 29 Mayıs Pazar akşamı 48. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin merakla beklenen 48. bölümünden kısa bir tanıtım yayınlandı.

Tanıtımda; Halit Başkan’ın, ”Başkanım” dediği kişinin, ”Bu kadar zıt karakterler olması çok ilginç değil mi? Biri hain bdiğeri vatansever.” sözleri dikkati çekti. Ardından Yıldırım’ın karşısına ikizi çıktı ve ”Bu işi niye kabul ettim biliyor musun? Halit Başkan bana bir söz verdi. Biri bana kafana sıkacaksa o ben olacağım.” diyerek Yıldırım’ı öldürdü.

Serdar ise Zehra’ya evlenme teklifi etti ve Zehra, bu teklifi kabul etti. Halit Başkan, ekibin Zürih’te bir otelde bu zamana kadar yaptıkları operasyonların en zoruyla karşı karşıya kalacaklarını ve bu görev sonrası ekibin görevinin biteceğini söyledi.

Otelde suikast timi olduğu ihbarını alan ekipten Pınar’ın vurulduğu görüldü. Serdar, Hulki ve Pınar otelde köşeye sıkışırken Zehra, otelden çıkmayı başardı. ”Seni seviyorum Serdar” diyerek tetikleyicinin düğmesine basan Zehra, oteli havaya uçurdu.

”Bilmiyorum Başkanım, neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorum. Onlar benim ailemdi. Ben kendi ellerimle.” diyen Zehra’nın hıçkırarak ağlaması dikkati çekti.

Pınar karakterine hayat veren Ezgi Şenler ile Hulki karakterini canlandıran Nihat Altınkaya’nın diziden ayrılacağı iddiası kesinleşirken Serdar’ın akıbeti merak konusu oldu. Peki Serdar ölecek mi? Çağlar Ertuğrul diziden ayrılacak mı?

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz