Ünlü sanatçı hayatını kaybetti!

0

Ünlü rapçi Beta’nın ölüm haberi herkesi şoke etti. Gelen son dakika haberine göre Beta lakaplı rapçi Berk Bayındır bir rezidansın sekizinci katından düşerek yaşamını yitirdi. Rapçinin sevenleri “Beta neden öldü?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Görgü şahidi ise muhabirlere kan donduran detayları anlattı. Beta Berk Bayındır kimdir?

 Son dakika haberlerine göre Beta ismiyle tanınan rap dünyasının parlayan yıldızı Berk Bayındır hayatını kaybetti. Şaibeli ölüm ile alakalı savcılık soruşturma başlattı. Beta lakabıyla bilinen sanatçı oturduğu rezidansın 8. Katından düşerek hayatını kaybetti.

‘’Pencereden çarpa çarpa aşağıya düştü!’’

Olayla ilgili açıklamalarda bulunan mahallenin esnafı: “Kız arkadaşıyla mı sorunu vardı, ailesiyle mi vardı, tam olarak bilmiyorum ama yukarıdan 8’inci kattan düşmüş. Kendisi pencerelere çarpa çarpa aşağı düşmüş. 30-35 yaşlarındaydı. Ben önce sesi duydum. Bir ses oldu sonra buraya geldiğimde üç dört kişi daha vardı. Ambulans geldi. Polise de ben haber verdim. Ama çoktan ölmüştü. Yanında zaten iki üç kişi vardı. Binanın güvenlik görevlileri de geldi. Yerde yatıyordu, hiç hareket yoktu. O bayan, arkadaşıymış zaten. Sağlıkçılar geldi sonrasında. Baktılar ama ölmüştü” dedi.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz