Yanlış yolda olduğunuza dair işaretler!

0
Rabia Güner

Hayat bize çeşitli yollar ve fırsatlar sunarken, bunları kabul etmemizi bekler. Bazılarımız ise savaşmayı tercih eder. Fakat evrenin hepimiz için planları mevcut ve bu yüzden yanlış yolda olmamızı istemiyor. Biz de bu noktadan yola çıktık. Yanlış yolda olduğunuza dair bazı işaretleri derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Yaşam içinde akışa ayak uydurmak gerekir. Onunla mücade etmemelisiniz. Bazen yanıldığınız anlar olabilir. Bu anlarda da işaretlere kulak vermelisiniz. Peki, evrenin yanlış yolda olduğumuza dair verdiği bu işaretler nelerdir?

Bağırsaklarınız sağlıklı çalışmıyor

Kronik Olarak Mutsuz Olan İnsanların 7 Belirgin Özelliği

Bağırsakların ikinci beyin olarak adlandırılmasının sebebi milyonlarca sinir hücresini barındırması. Bazı hormonların ve koruyucu salgıların dengesi bağırsaklar tarafından kontrol edildiği için dikkate alınması gereken bir organdır.

Ruh halinin belirleyicisi olan büyük oranda beyin değil, bağırsaklardır. Eğer bağırsak sağlığınız kötüye gidiyorsa bu hayatınızda yanlış giden bir şeylerin olduğunu gösterir.

Sıkışmış hissediyorsunuz

Üzgün hissetmek gerçekten kötü bir şey mi? - Uplifers

Ne yaparsanız yapın ilerleyemiyorsunuz. Adeta bir çıkmazda gibisiniz! Hangi yöne gideceğiniz hakkında ise hiçbir fikriniz yok. Bunlar son derece can sıkıcıdır. Fakat önemli işaretlerdir. Demek ki hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler var.

Bu yüzden tüm yaşamınızı gözden geçirmeniz gerektiği açık. Neden bu duygular içinde olduğunuzu anlamalı ve olumlu adımlar atmak için harekete geçmelisiniz.

Etrafınızdaki insanları uzaklaştırıyorsunuz

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre mutlu olan insanların  sayıları azaldı - Haberin Var Mı? Haberleri

Eskiden kalabalık bir çevreniz vardı. Şimdi ise kendinizi son derece yalnız hissediyorsunuz. Sizi önemseyen insanları bir bir kaybetmeye başlamışsınız. Onlar sizin yanınızda olmak istiyor ama siz onları ister istemez uzaklaştırıyorsunuz.

Bunu yapmak bir süre sonra destek sisteminizi yerle bir eder. Eğer uzun zamandır bu ruh hali içindeyseniz bir şeyler yolunda gitmiyor demektir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz