Yargı yeniden sahnede..

0

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Yargı, önce yılbaşı sonra Pınar Deniz’in Covid-19’a yakalanmasıyla verilen iki haftalık aranın ardından yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

Pazar günü ekrana gelecek olan Yargı’da, Engin karakterini canlandıran Onur Duymaz’ın ölümü sonrası işler iyice karışacağa benziyor. Savcı Ilgaz, bir yandan Ceylin’in suçsuzluğunu ortaya çıkarmaya çalışırken öte yanda ise Ceylin’in iyileşmesi için mücadele ediyor. Cezaevine gönderilecek olan Ceylin ise Ilgaz’dan aldığı destekle zor günleri atlatmanın yollarını arıyor.

Reyting rekorları kıran Yargı dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Ceylin, nöbetçi mahkemede sessiz kalınca hakime tarafından tutuklu yargılanması için cezaevine yollanıyor.

Ceylin’in şok durumunda hapse gitmesine gönlü razı olmayan Savcı Ilgaz, onu kendi odasına getirir ve kapısını kilitler. Burada ona güçlendirici cümleler kurarken, dışarıda Pars çıldırır. Ceylin hala şokun etkisindedir. Ilgaz onu, sevdiğini söyleyerek kendine getirir.

Gözyaşları içinde cezaevi aracına bindirilen Ceylin, “Sanki bir girdabın içindeymiş, bitmeyecekmiş gibi hissediyorum” diyerek duygularını dile getiriyor. Yargı’nın yeni bölümü 9 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz