Yatak odanızın havasını değiştirecek öneriler!

0
Rabia Güner

Yatak odamızın bize enerji vermesini isteriz. Fakat ruhsuz, sıkıcı bir yatak odasında huzurlu olamayız. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için yatak odanızın havasını değiştirecek öneriler derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Yumuşak dokunuş: Nötr renkler

yatak-odası

Hem mesafeli hem de havalı görünen bir yatak odasına sahip olmak mı istiyorsunuz? Öyleyse nötr renkler sizin için harika bir seçenek! Özellikle son zamanlarda trend haline gelen bu renkler, çoğu kişinin radarında… Beyaz nevresim takımları, pastel tonlarda minderler ve açık renk mobilyalar bir araya geldiğinde ortaya huzur verici bir görüntü çıkıyor.

Doğadan bir parça

yatak-odası

Bitkiler yalnızca odanın havasını değiştirmek için değil doğayla bir arada olabilmek için de harika bir seçenek! Odanızda camın önüne yerleştireceğiniz bir çiçek, güne keyifli başlamanızı sağlayacak. Bu yüzden bitkileri sadece odanızın dışına konumlandırmanıza gerek yok. Çünkü yatak odanızda da harika bir atmosfer yaratacaktır.

Çizgi ve renk

yatak-odası

Eğer enerjik ve hareketli bir görünüm istiyorsanız çizgilerin ve renklerin gücünden faydalanabilirsiniz. Üstelik desenler ihtiyaç duyduğunuz düzeni sağlama konusunda da oldukça idealdir. Minder kullanarak da aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Ayrıca çok desenli nevresimler karmaşıklık yaratacağı için çoğu kişi tarafından artık tercih edilmiyor.

Kaynak: Vogue

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz