Yay burcunun enerjisini düşüren 3 şey!

0
Rabia Güner

Yay burcunun genelde enerjisi kolay kolay düşmez. Fakat onların da enerjisini düşüren şeyler vardır. Gelin, bunlara yakından göz atalım!

Rötar Yapan Uçaklar

Rötar yapan uçak için tazminat alınır mı?

Yay burcu gezmek ve yeni yerler görmek ister. Hiçbir zaman uzun vadeli planların insanı olmamıştır. Ev alıp senelerce borcunu ödemek gibi dertlere girişmez. Bir fırsatını bulduğu an gitmek ister. Hal böyle olunca da büyük bir heyecanla biletini aldığı uçağa binememek onun enerjisini oldukça düşürür. Bu konuda hiç sabırları yoktur ve yerinde duramazlar. Bir an önce olmasını isterler çünkü akılları hep orada olur.

Gamlı Baykuşlar

Üzgün surat 3D Model $29 - .max - Free3D

Yay burcu en rahat burçlardan biridir. İşleri hep yolunda gider. En büyük sorunlar karşısında bile ondan kurtulmanın bir yolunu bulur. Bir yay burcunu gördüğünüzde dünyaya torpille geldiğini düşünebilirsiniz. Bu yüzden de bu insanlar sabah akşam dert anlatan insanlardan hiç hoşlanmaz. En ufak bir meseleyi dünya meselesi gibi gören ya da dertleri derya yapan insanlar ona göre değildir. Gamlı baykuşlara karşı enerjisi hep düşüktür.

Son Teslim Tarihleri

Son teslim tarihi stok fotoğraflar | Son teslim tarihi telifsiz resimler,  görseller | Depositphotos

Rahatlıkta dünya markası olan bir yay burcu için bu süreç oldukça sıkıntılıdır. Çünkü o ana kadar illaki yaparız diyerek süreci bu noktaya kadar taşımıştır. Bu yüzden de o son gün geldiğinde oldukça şaşırmış ve sıkıntılı bir hale bürünür. Olayların ne ara teslim tarihine kadar geldiğine şaşırır ama yine de var olan rahatlıkları sayesinde ciddi panikleri söz konusu olmaz. Sonuçta dünyanın sonu değildir!

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz