O da mı hasta?

0

Şu sıralar, önemli rollerinden birini üstlendiği Elvis adlı filmin tanıtımı ve galaları için dünyanın farklı şehirlerine giden 65 yaşındaki Hanks’in konuşma yaparken sergilediği görüntü “acaba sağlık sorunları mı var?” sorusunu gündeme getirdi.

Covid 19 pandemisinin ilk döneminde eşi Rita Wilson ile birlikte Elvis filminin çekimi için gittiği Avustralya’da hastalığa yakalanmıştı Tom Hanks. Bir süre karantinada kaldıktan sonra ABD’ye dönen Hanks ile Wilson sağlıklarına kavuşmuştu. Tom Hanks bu kez de söz konusu filmin tanıtımı için Avustralya’ya gitti.

Yönetmenliğini Baz Luhrman’ın üstlendiği Elvis filminin ülkedeki ilk galası da Gold Coast’ta yapıldı. O galada Tom Hanks de eline mikrofonu aldı ve zaman zaman şaka da yaparak seyirciye hitap etti. İşte o sırada dikkatli gözlerden kaçmayan bir ayrıntı da hayranlarını endişelendirdi.

Tom Hanks, konuşma yaptığı sırada mikrofonu sağ eliyle tutuyordu. Fakat konuşurken mikrofon tuttuğu elinin istemsiz bir şekilde sürekli titremesi dikkatlerden kaçmadı. Tom Hanks, konuşma yaptığı sırada sağ elinin titremesini kontrol altına alabilmek için diğer eliyle destek olmaya çalıştı. Kimi zaman da mikrofonu sol eline alıp konuşmasını sürdürdü. Tom Hanks’in bu görüntüsü de başta Parkinson olmak üzere çeşitli sağlık sorunlarını gündeme getirdi.

Kaynak: Hürriyet

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz